Maja Hyży pierwszy raz pokazała córkę: "Trzy miesiące temu moje serce zabiło szybciej"

Wokalistka w sobotę opublikowała na Instagramie słodką fotografię, którą świętowała trzeci miesiąc od narodzin córki. Zamieściła też wzruszający podpis.

Maja Hyży dała się poznać szerszemu gronu odbiorców w programie "X Factor". U jej boku wówczas występował Grzegorz Hyży i wszystko wskazywało na to, że polski show-biznes doczeka się pierwszego "rozśpiewanego" małżeństwa. Niestety, choć fani po zakończeniu programu liczyli na ich wspólny album, musieli obejść się smakiem i zadowolić ich solowymi projektami. Na jaw wyszło, że para ma bowiem spore problemy w małżeństwie, których ostatecznie nie udało im się rozwiązać. Dziś każde z nich układa sobie życie u boku innego partnera, ale wciąż łączą ich dobre i bliskie relacje.

Maja Hyży i Małgorzata Rozenek na ściance kilka tygodni po porodzie. Obie już wróciły do formy. Jedna postawiła na luz, druga na elegancję

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"

Maja Hyży pierwszy raz pokazała córkę: Kocham Cię Tosiulko

Choć na początku sierpnia Maja Hyży podjęła, zresztą wspólnie z byłym mężem, decyzję o zaprzestaniu publikowania wizerunku swoich synów - bliźniaków, Wiktora i Alexandra, okazuje się, że wobec córki ma inne plany.

ZOBACZ TEŻ: Maja Hyży przestała pokazywać synów na Instagramie. Odpowiedziała, dlaczego

W sobotę na swoim profilu na Instagramie opublikowała uroczą fotografię swojej córeczki Tosi, w ten sposób świętując "trzymiesięcznicę" jej narodzin:

Dziś mijają trzy miesiące odkąd jesteś z Nami. To właśnie trzy miesiące temu moje serce zabiło szybciej, czas stanął w miejscu, a kolory stały się żywsze. Kocham Cię Tosiulko - czytamy.

Zobaczcie zdjęcie. Potraficie już rozpoznać, do kogo jest bardziej podobna?

CZYTAJ TEŻ: Maja Hyży podzieliła się zdjęciem z córką. Antosia ma już dwa miesiące. Uwagę zwraca piękny wózek