Maja Hyży przestała pokazywać synów na Instagramie. Odpowiedziała, dlaczego

Maja Hyży zdobyła się na szczere wyznanie i powiedziała, dlaczego na jej Instagramie nie ma zdjęć, na których pozuje z synami.

Maja Hyży niedawno kolejny raz została mamą. Na świat przyszła jej córka Antosia. Gwiazda chętnie chwali się na Instagramie fotografiami, na których widać jej trzecią pociechę. Nie publikuje za to zdjęć, na których widać jej synów - bliźniaków, Wiktora i Alexandra, owoców jej poprzedniego związku. Gwiazda zdradziła, dlaczego w jej mediach społecznościowych nie ma zdjęć 8-latków. 

Maja Hyży o dzieciach

Maja Hyży jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W czasie ciąży publikowała mnóstwo zdjęć i nagrań, na których chwaliła się ciążowymi krągłościami. Po porodzie szybko wróciła do instagramowej aktywności. Na jej tablicy nie brak więc zdjęć małej Antoniny. Urocza dziewczynka skradła serca internautów. 

Jakiś czas temu Hyży znalazła nawet czas i zorganizowała na swoim Instagramie Q&A. Nie obyło się bez trudnych pytań, ale celebrytka odpowiedziała również i na te. I tak jeden z internautów zapytał Maję o to, dlaczego nie pokazuje wizerunku swoich synów. 

Ja przepraszam, że z innej beczki, ale dlaczego nie pokazujesz synów?

Odpowiedź piosenkarki była lakoniczna, ale też bardzo konkretna. 

Bo tak postanowiliśmy z ich tatą - napisała.  

Maja Hyży odpowiada na pytania fanówMaja Hyży odpowiada na pytania fanów Fot. Instagram/majahyzy

Obecnie wiele gwiazd dba o prywatność swoich bliskich. Wizerunku dzieci nie publikują chociażby Anna i Robert Lewandowscy, Marina i Wojciech Szczęśni, Agnieszka Kaczorowska czy Olga Kalicka. Przez jakiś czas robili to również Edyta i Cezary Pazurowie.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska boi się o życie córki. "Pojawiły się groźby w stosunku do mojego dziecka"

POLECAMY: Cezary Pazura po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojej ślicznej córeczki. Zrobił to, bo spytała go wprost: Wstydzisz się mnie tato?

Zdecydowanie inne podejście ma za to Anna Wendzikowska, która ostatnio tłumaczyła, dlaczego pokazuje twarze córek

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"