Cezary Pazura po raz pierwszy pokazał zdjęcie swojej ślicznej córeczki. Zrobił to, bo spytała go wprost: Wstydzisz się mnie tato?

Cezary Pazura do tej pory mocno chronił prywatność swoich dzieci. Postanowił jednak zrobić wyjątek. Aktor po raz pierwszy pokazał zdjęcie 10-letniej córki.

Cezary Pazura i Edyta Pazura wspólnie wychowują trójkę swoich pociech: 10-letnią Amelię, 7-letniego Antoniego i roczną Ritę. Odkąd tylko dzieci przyszły na świat, aktor strzeże ich prywatność w mediach. Niewiele o nich mówi, ale co najważniejsze, do tej pory nigdy ich nie pokazał. Aż do teraz. Cezary postanowił udostępnić na swoim instagramowym profilu zdjęcie Amelii, która sama o to go poprosiła. 

Zobacz wideo

Cezary Pazura po raz pierwszy pokazał córkę

Amelia obchodziła we wtorek 10. urodziny. To właśnie z tej okazji Cezary pochwalił się jej fotografią, do której dołączył też obszerny, urodzinowy wpis: 

Moja Gwiazda kończy dziś 10 lat! Ciągle mnie pyta, czemu na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem? „Wstydzisz się mnie tato?” Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię Amelko! Wszystkiego Najlepszego na 10. urodziny! Tatuś.
 

Okazuje się, że to sama Amelka chciała, by jej tata pokazał w końcu jej zdjęcie w mediach społecznościowych. Efekt? Fani aktorka są zachwyceni urodą jego córki. My zresztą także. Amelia to piękna dziewczynka. Bardziej podobna do Cezarego czy Edyty? Naszym zdaniem - wykapana mama!

Zdjęcie z arbuzem przecudne.
Ma pazura mała Pazur.
Małe Cezarowo-Edytowe cudo - piszą internauci.

Czy teraz Cezary i Edyta zdecydują się pokazać całą swoją gromadkę pociech? Naprawdę chcielibyśmy zobaczyć ich wreszcie w komplecie. 

 

DH

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.