Maja Hyży opublikowała pierwsze zdjęcie z Antosią. "Nasz Aniołek jest już z nami"

Maja Hyży powitała na świecie córkę. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciem z noworodkiem.

Maja Hyży osiem lat temu powitała na świecie bliźniaki. Wokalista związała się z tajemniczym Konradem, który raczej unika rozgłosu. W kwietniu Maja ogłosiła, że ona i jej nowy partner, spodziewają się dziecka. Od tej pory w mediach społecznościowych nie brakowało zdjęć ciężarnej celebrytki. Na Instagramie ogłosiła, że wybiera się do szpitala, a kilka dni później pochwaliła się wspólnym zdjęciem z córeczką. 

Zobacz wideo Maja Hyży o zdjęciach na Instagramie: "Mam wsparcie swojego partnera"

Maja Hyży zapozowała z córką

Piosenkarka urodziła córkę dzięki cesarskiemu cięciu. Poród był zaplanowany, dlatego Maja była przygotowana na wyprawę do szpitala. Niestety, ukochany celebrytki nie mógł jej towarzyszyć podczas zabiegu chirurgicznego. W poniedziałek podzieliła się na Instagramie pierwszym zdjęciem z Antosią. 

Wróciłam. Nasz Aniołek jest już z nami. Antosia jest darem od Aniołów. A ja najszczęśliwszą matką na ziemi - napisała szczęśliwa Maja Hyży. 
 

Pod publikacją nie zabrakło komentarzy, a internauci składali gratulacje Mai i witali jej córeczkę na świecie. 

Piękne dziewczyny, cudownych chwil wam życzę. Córeczki też są cudowne!
Wszystkiego dobrego dla was. Niech rośnie zdrowo!
Brawo! Gratulacje dla dzielnej mamy. Witaj Antosiu - pisali fani.

Maja w wywiadach mówiła, że od dłuższego czasu chciała ponownie zajść w ciążę. Chciała powitać na świecie kolejne dziecko. 

Od początku czułam, że moje zasoby macierzyństwa są znacznie większe i czułam potrzebę posiadania jeszcze jednego dziecka - powiedziała Maja Hyży w rozmowie z magazynem "Gala".

Gratulujemy szczęśliwej mamie!