Maja Hyży podzieliła się zdjęciem z córką. Antosia ma już dwa miesiące. Uwagę zwraca piękny wózek

Na instagramowym profilu Mai Hyży pojawiło się zdjęcie z córeczką, która właśnie skończyła dwa miesiące.

Maja Hyży została niedawno szczęśliwą mamą. Na swoim instagramowym profilu relacjonowała przebieg ciąży, a teraz regularnie dzieli się fotografiami z małą Tosią w roli głównej. Niedawno piosenkarka udostępniła fotografię z córeczką, by poinformować fanów, że Antonina skończyła właśnie dwa miesiące. 

Córka Mai Hyży skończyła dwa miesiące

Na najnowszym zdjęciu Maja szeroko się uśmiecha, trzymając na rękach śpiącą córkę. Uwagę zwraca stylizacja wokalistki - gwiazda ubrała się w oversize'owy sweter i luźne, eleganckie spodnie w beżowym odcieniu. Nie możemy pominąć także stylowego wózka z kwiatowym wzorem. 

Mój Anioł kończy dziś dwa miesiące. Dokładnie 63 dni jest z Nami. Miłość nie do opisania - napisała w poście Maja.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od zachwyconych fanów.

Słodka kruszyna. Cudnie razem wyglądacie.
Antosia jest najcudniejszym Aniołkiem na świecie!
Piękny mały Aniołek i mama też piękna - pisali pod zdjęciem obserwatorzy.

Maja Hyży kupiła córce piękny wózek

Uwagę fanów zwrócił też wózek, jakim jeździ córka Mai. To popularny model, który pochodzi od firmy Cybeks. Trzeba przyznać, że nie jest tani. Na rynku trzeba za niego zapłacić około 7 tysięcy. To jednak nie koniec. Bo gwiazda dokupiła wózka pasujący fotelik. Ten jest wart nawet 1,5 tysiąca.

To jest Cybex Priam Blossom w piękne kwiatuszki. Już od początku, jak dowiedzieliśmy się, że mała jest w brzuszku, to sobie upatrzyłam taki wózeczek- mówiła Maja. 

Maja Hyży jest w znakomitej kondycji, a uśmiech z jej twarzy nie znika nawet na moment. Piosenkarka doskonale łączy macierzyństwo z życiem zawodowym i zaczęła się już pojawiać na imprezach branżowych. Niedawno Maja pozowała na ściance przy okazji pierwszych urodzin MODIVO. 

Przypomnijmy, że Maja Hyży ma jeszcze dwoje dzieci z poprzedniego małżeństwa z Grzegorzem Hyżym. Owocem ich związku są bliźniacy - Aleksander i Wiktor.