Maja Hyży miesiąc temu urodziła córkę, teraz pozuje w stroju kąpielowym. Materiał podkreślił jej sylwetkę po ciąży

Maja Hyży wybrała się na wakacje. Na Instagramie dodała zdjęcie w stroju kąpielowym i zaprezentowała sylwetkę zaledwie miesiąc po porodzie. W komentarzach sypią się komplementy.

Maja Hyży w zeszłym miesiącu po raz trzeci została mamą. Na świecie pojawiła się jej pierwsza córka, która otrzymała imię Antonina. Piosenkarka świetnie się czuje i udała się na wakacje. Wybrała polskie morze, gdzie pogoda jej dopisuje. Na Instagramie opublikowała właśnie zdjęcie w stroju kąpielowym i zaprezentowała sylwetkę niewiele ponad miesiąc po porodzie.

Zobacz wideo Maja Hyży jest szczęśliwie zakochana

Maja Hyży w stroju kąpielowym

Hyży bardzo chętnie dzieliła się z fanami swoją radością przez cały okres ciąży. Nie inaczej jest po narodzinach dziecka. Celebrytka pokazuje Antosię na profilu oraz zabiera ją na branżowe imprezy. Teraz postanowiła zareklamować produkty dla przyszłych mam. Na zdjęciu pozuje w jednoczęściowym stroju kąpielowym w kolorowy wzór, który podkreślił jej sylwetkę. Na ramiona zarzuciła sweter, a na głowie ma turban. Internauci uważają, że macierzyństwo jej bardzo służy:

Jaka piękna.
Śliczna jesteś, Maju.
Kochana Maju, jesteś przepiękną kobietą. Uwielbiam twój styl - piszą.
 

Także inne gwiazdy chętnie pokazują, jak ich ciało wygląda kilka tygodni po porodzie. Anna Lewandowska po prawie 14 dniach po urodzeniu Laury odsłoniła brzuch i przekonywała, jak ważna jest aktywność podczas okresu ciąży. Katarzyna Glinka założyła bikini dwa miesiące po tym, jak jej syn pojawił się na świecie. Jednak są też mamy, które nie są zadowolone z tego, jak się zmieniły. Paula Tumala na początku roku powitała bliźniaczki i choć zapewnia, że akceptuje siebie, to jednak do tej pory wstydzi się swojego brzucha. Przez to ukrywa się pod odpowiednio dobranymi ubraniami.