"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W 14. edycji wystąpi gwiazda "365 dni"? "Jest już po pierwszych próbach"

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Trzynasta edycja dobiegła końca, ale gwiazdy już szykują się do kolejnej odsłony. Jak twierdzi informator jednego z portali, uczestniczką czternastej edycji będzie aktorka znana z filmu "365 dni" - Anna Maria Sieklucka.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Za nami finał trzynastej edycji telewizyjnego show, w którym znane osoby wcielają się na scenie w gwiazdy estrady. W finale minionej odsłony znaleźli się Gosia Andrzejewicz, Marta Gałuszewska, Filip Gurłacz oraz Paweł Dudek. Zwycięstwo wywalczył ten ostatni, znany szerszej publiczności jako Czadoman. Zdobyte pieniądze muzyk przekazał Fundacji Rak’n’Roll.

Zobacz wideo

Obecnie pojawiają się przecieki dotyczące czternastej edycji. Jak twierdzi Pudelek, gwiazdą kolejnego wydania ma być bohaterka ekranizacji powieści erotycznej Blanki Lipińskiej, Anna Maria Sieklucka.

Zobacz też: Czadoman wygrał 13. edycję "TTBZ". To kochający ojciec i dobry gospodarz. W luksusowym domu czuje się najlepiej

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Zaśpiewa Anna Maria Sieklucka?

Anna Maria Sieklucka zagrała główną bohaterkę filmu na podstawie powieści "365 dni" o tym samym tytule. Rola Laury była dla aktorki debiutem na wielkim ekranie, jednak Sieklucka ma na swoim koncie liczne występy teatralne.

Gosia Andrzejewicz i CzadomanGosia Andrzejewicz ma plan na karierę Czadomana: Jakby nagrał rockowego singla, zyskałby sporo fanów

Jak donosi Pudelek, aktorka będzie miała teraz szansę na zaprezentowanie się w całkiem nowym wydaniu. Według informatora portalu, Anna Maria Sieklucka wystąpi w kolejnej edycji emitowanego w Polsacie show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". 

Produkcja nowego sezonu ruszyła jeszcze przed końcem emisji aktualnego. Sieklucka jest już po pierwszych próbach wokalnych - zdradza informator.

Medialne doniesienia nie zostały oficjalnie potwierdzone, na co najwyraźniej jest jeszcze za wcześnie.

Katarzyna Skrzynecka z rodziną na wakacjachKatarzyna Skrzynecka na urlopie w Hiszpanii. Fanka jej wytyka lament, że nie ma pieniędzy

Kibicowalibyście Siekluckiej w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Więcej o: