Kim jest Anna Maria Sieklucka? To ona zagra Laurę w filmie na podstawie książki "365 dni" Blanki Lipińskiej

Poznaliśmy w środę wszystkich aktorów, którzy wystąpią w filmie "365 dni" na podstawie twórczości Blanki Lipińskiej. Główną rolę otrzymała Anna Maria Sieklucka. Kim jest?

Anna Maria Sieklucka zagra filmową Laurę, główną bohaterkę filmu i książki Blanki Lipińskiej "365 dni". Pisarka sama mówiła, że w castingu do filmu na podstawie jej powieści chciała oderwać się od najbardziej znanych nazwisk w polskim show-biznesie i... chyba się jej to udało. Kim jest Anna Maria Sieklucka?

"365 dni": Anna Maria Sieklucka zagra Laurę

Anna Maria Sieklucka już w październiku pojawiła się jako kandydatka do roli Laury. Przecieki do mediów potwierdziły się i od środy wiemy już na pewno, że to właśnie ona została Laurą w filmie Blanki Lipińskiej.

Anna Maria Sieklucka ma 27 lat i studiowała na Państwowej Wyższej Szkole Teatralnej we Wrocławiu. Do tej pory nie ma się jeszcze czym pochwalić, jeśli chodzi o dorobek zawodowy, jednak być może po "365 dni" to się zmieni - jak na razie występowała tylko na teatralnych deskach. Aktorka ma 160 centymetrów wzrostu i pilnie strzeże swojej prywatności.

 

"365 dni": Laura i Massimo wybrani. To Anna Maria Sieklucka i Michele Morrone

Anna Maria Sieklucka na wielkim ekranie będzie debiutować u boku Michele'a Morrone. Razem wystąpią jako ognisty duet: Laura Biel i Massimo Toricelli. Michele Morrone został przedstawiony szerszej publiczności już znacznie wcześniej, dlatego wiemy, że jest to włoski aktor i tancerz, zdobywca drugiego miejsca we włoskim "Tańcu z gwiazdami". Massimo ma doświadczenie przed kamerą, zdążył nawet zagrać w kilku miniserialach.

<<Reklama>> Książki z serii "365 dni" dostępne są w formie e-booków w Publio.pl >>

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.