Blanka Lipińska długo ukrywała aktora, który zagra Massimo w jej filmie. W końcu poznaliśmy jego nazwisko! No niezły przystojniak

Blanka Lipińska długo ukrywała, jak wygląda odtwórca roli Massimo w jej filmie. "Super Expressowi" udało się dowiedzieć, kto to jest. Mamy jego zdjęcia.

Trzy książki erotyczne Blanki Lipińskiej zostały okrzyknięte polskim odpowiednikiem słynnej na całym świecie serii "50 twarzy Greya". Pisarka na rynku wydawniczym osiągnęła spory sukces, dlatego idąc za ciosem, postanowiła zekranizować swoje powieści. Fanki autorki "365 dni" zastanawiały się, kto zostanie zaangażowany do roli Massimo, czyli największego amanta z książek Lipińskiej. Przez jakiś czas plotkowano, że Mikołaj Roznerski ma szansę na tę rolę, jednak Blanka szybko sprostowała, że będzie to rodowity Włoch.

Blanka Lipińska jest niepokorną autorką erotyków. "Chcę być rewolucją seksualną XXI wieku"

Zobacz wideo

W rolę Massimo wcieli się włoski celebryta Michele Morrone

Jak podaje "Super Express", gorące sceny w filmie Blanki Lipińskiej zagra włoski aktor Michele Morrone. 29-latek jest dość znany w swoim kraju, zagrał w kilku serialach, a ponadto wystąpił w tamtejszej edycji "Tańca z gwiazdami", w której zajął drugie miejsce. Autorka erotyków zapewniała w wielu wywiadach, że odtwórca roli Massimo będzie bardzo przystojny i nie kłamała. Z pewnością rozkocha w sobie wiele Polek.

 

A Wam, jak się podoba Michele? Nadaje się do roli Massimo?

JP

Więcej o: