"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gosia Andrzejewicz komentuje wygraną Czadomana. Ma plan na jego karierę [PLOTEK EXCLUSIVE]

W sobotę fani programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" dowiedzieli się, że nagroda powędrowała w ręce Czadomana. Wokalista związany jest z branżą disco polo, jednak nie da się ukryć, że podczas udziału w show świetnie sprawdził się również w innego rodzaju utworach. Gosia Andrzejewicz w rozmowie z Plotkiem skomentowała jego wygraną.

Sobotni finał "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zakończył się szczęśliwie dla Czadomana. Wokalista otrzymał 100 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny i uznanie widzów, którzy w większości zgadzają z werdyktem jurorów. Gosia Andrzejewicz również walczyła o zwycięstwo i miała szansę przyjrzeć się, jak Paweł Dudek prezentuje wykonania utworów z różnych gatunków muzycznych. Zapytaliśmy, co o tym sądzi.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Gosia Andrzejewicz komentuje zwycięstwo Czadomana

Zwycięzcą 13. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" został Paweł Dudek, znany szerszej publiczności jako disco polowy twórca hitów takich jak "Ruda tańczy jak szalona" i "Chodź na kolana". W programie miał szansę pokazać się z zupełnie innej strony i zdecydowanie to wykorzystał. Widzowie i jury byli zachwyceni jego cotygodniowymi przemianami i występami w różnych rolach.

Czadoman prywatnieCzadoman wygrał 13. edycję "TTBZ". Prywatnie to kochający ojciec i dobry gospodarz

 

Sobotni występ i wykonanie przez Czadomana piosenki Krzysztofa Cugowskiego "Jest taki samotny dom" z pewnością przejdą do historii. Jego finałowa konkurentka, Gosia Andrzejewicz pogratulowała mu sukcesu i w rozmowie z Plotkiem zdradziła, jaki jej zdaniem gatunek muzyczny mógłby być strzałem w dziesiątkę dla wokalisty.

Zobacz też: Czadoman opływa w luksusy, a jego posiadłość jest naprawdę spora. Gwiazdor disco polo jest dumny z jednego

Gosia AndrzejewiczGosia Andrzejewicz o przyczynach swojej metamorfozy. "Miałam problem, by podnieść synka"

Gratuluję Pawłowi z całego serca. Czadoman bez wątpienia może nagrać płytę w dowolnym gatunku muzycznym i myślę, że gdyby wydał jakiegoś mocnego rockowego singla, zyskałby tym zupełnie nowych fanów - powiedziała Gosia w rozmowie z Plotkiem.

Twierdzi, że ważne jest rozsądne przemyślenie pewnych ruchów w karierze.

Najważniejsze jednak jest to, co on chce śpiewać. Czy nowa muzyka pozwoli mu utrzymać rodzinę? Na to pytanie on sam musi sobie odpowiedzieć. Ja trzymam za niego kciuki i będę go wspierać niezależnie od tego, co będzie chciał śpiewać - dodaje Andrzejewicz.

Myślicie, że Czadoman weźmie sobie rady koleżanki do serca?

Sprawdź: Błyszczące sukienki w atrakcyjnych cenach!

Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"
Więcej o: