Gwiazdy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" znów wcielają się w popularnych muzyków. Ty również możesz dołączyć do zabawy

Uczestnicy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ponownie wcielają się w gwiazdy światowego formatu i nie tylko. Nowe wyzwanie opanowało Internet.

W sieci pojawiło się nowe wyzwanie. Mowa o #twojatwarzchallenge. Może w niej wziąć udział każdy. Wystarczy wejść na oficjalny profil programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" na Facebooku, a następnie pobrać jeden z dziesięciu udostępnionych podkładów muzycznych lub wybrać własny. Następnie należy w miarę możliwości upodobnić się do ulubionej gwiazdy, wymyślić choreografię, a następnie podzielić się nagraniem swojego występu. Filmiki powinny mieć hashtagi #twojatwarzchallenge i #zostańwdomu.

Koroniewska o pracy z mężem: Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ

Zobacz wideo

#twojatwarzchallenge - o co chodzi?

Na oficjalnym profilu show na Facebooku pojawiły się już wykonania uczestników poprzednich edycji. Jak widać, artyści dobrze wspominają swój udział w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Dla niektórych był to przełom w karierze, a na pewno początek nowego rozdziału.

Nadesłane przez internautów nagrania ocenią jurorzy. Zwycięzca otrzyma tytuł Cyfrowej Twojej Twarzy. Dodatkowe nagrody to miejsce na widowni podczas jesiennych nagrań do programu oraz zwiedzanie kulis show z przewodnikiem! 

Ideą show od samego początku jest wspieranie organizacji charytatywnych. W #twojatwarzchallenge nie może być więc inaczej! Fundacja Polsat oraz produkcja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" apelują o wsparcie tych, którzy ryzykują życie stojąc na pierwszej linii frontu walki z koronawirusem i chorobą COVID-19. Na Facebooku programu "TTBZ" zostanie udostępniona specjalna zbiórka przeznaczona na zakup środków ochrony osobistej dla lekarzy i pracowników szpitali.