Gosi Andrzejewicz oberwało się za przesadną obróbkę zdjęcia. To nie ona wiedzie prym w zakłamywaniu rzeczywistości na Instagramie

Te gwiazdy mają słabość do programów graficznych. Zobaczcie sami.
Gosia Andrzejewicz Gosia Andrzejewicz Instagram/gosiaand

Gosia Andrzejewicz

Jedno z ostatnich zdjęć Gosi Andrzejewicz na jej instagramowym profilu wywołało niemałą burzę. To dlatego, że wokalistka postanowiła nieco upiększyć swoją twarz w programie graficznym. Niestety efekt był taki, że 'Wojowniczka' wyglądała niewyraźnie i nierealnie. To nie usprawiedliwia jednak hejterów. W kolejnym wpisie gwiazda opowiedziała na krytykę. Zwróciła się też do twórców 'Vogule Poland'.

I Wy walczycie o tolerancję w tym kraju szydząc z moich zdjęć? Naprawdę tak bardzo Was to bawi?
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek KAPIF.pl ; instagram/m_rozenek

Małgorzata Rozenek

Kolejna Gosia, tym razem Rozenek. Gwiazda jest znana między innymi z tego, że regularnie obrabia swoje zdjęcia na Instagramie. Pamiętacie powiększoną pupę i falujące meble? No właśnie. Niedawno świeżo upieczona mama zażartowała sama z siebie i zaprezentowała przefiltrowane selfie. O takich efektach marzyły kilka(naście) lat temu chyba wszystkie gimnazjalistki.

Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska KAPIF.pl ; Instagram/esmeralda_godlewskaofficial

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska finalnie nie zrobiła kariery ani jako piosenkarka, ani zawodniczka Fame MMA. Od jakiegoś czasu z pasją oddaje się jednak innemu zajęciu. Mowa o profesjonalnym wydłużaniu nóg, powiększaniu piersi i prasowaniu twarzy. Obok jej zdjęć ciężko przejść obojętnie.

Dagmara Kaźmierska Dagmara Kaźmierska KAPIF.pl ; instagram/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska

Oj, coś nam się wydaje, że Dagmara z 'Królowych życia' podpatrzyła graficzne triki u Esmeraldy Godlewskiej.

Honorata Skarbek Honorata Skarbek KAPIF.pl ; Instagram/honkabiedronka

Honorata Skarbek

Honorata Skarbek, czyli polska Kylie Jenner. Internauci twierdzą, że jej podobieństwo do amerykańskiej celebrytki to zasługa operacji. Swoje robią też na pewno programy graficzne. Nie niektórych zdjęciach Honorata nie przypomina jednak ani siebie, ani Kylie.

Natalia Siwiec Natalia Siwiec Instagram/nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec

Natalia Siwiec przez wielu jest uważana za kobietą idealną lub idealnie 'zrobioną'. Mimo to ona także lubi nieco podrasować się na Instagramie.

Więcej o: