Telekamery 2020. Gosia Andrzejewicz w bardzo odważnej sukni. Rozcięcie sięgało wysoko! Jeśli chciała pokazać, ile schudła, cel osiągnęła

Gosia Andrzejewicz pojawiła się rozdaniu Telekamer. W błyszczącej sukni zaprezentowała odchudzoną sylwetkę.

Gosia Andrzejewicz ostatnio przeszła spektakularną metamorfozę. Wokalistka od kilku miesięcy mocno pracuje nad swoim ciałem, a efekty zachwycają. Wkrótce pojawi się w kolejnej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i promuje najnowszą płytę, dlatego w lipcu postanowiła zrzucić zbędne kilogramy. Wyznała, że nie korzysta z żadnej gotowej diety, a posiłki przygotowuje sama, o czym pisaliśmy TUTAJ. Tym razem pokazała się na rozdaniu nagród "Tele Tygodnia", gdzie zaprezentowała efekty ciężkiej pracy na siłowni. 

Gosia Andrzejewicz o przyczynach odchudzania

Zobacz wideo

Gosia Andrzejewicz oślepiła na Telekamerach

Wokalistka pojawiła się w Teatrze Polskim ze swoim partnerem Norbertem Dąbkiem. Gosia na rozdanie Telekamer wybrała błękitną cekinową suknię. Asymetryczna kreacja z półgolfem odsłoniła jej nogę i rękę. Gosia podkręciła włosy i postawiła na podkreślenie oka. Stylizacja nie należała jednak do najlepszych. 

Gosia AndrzejewiczGosia Andrzejewicz AKPA

Dodatki w postaci kolczyków w kształcie gwiazdek, srebrnych sandałów i srebrnej kopertówki nie pomagały stylizacji. Piosenkarka wyglądała, jakby trochę pomyliła imprezy. Na zdjęciach dodatkowo można dostrzec jej bieliznę - materiał pod błękitnymi cekinami był nieco prześwitujący w błysku fleszy.

Kreację równie odsłaniającą nogę, założyła na siebie Doda. Jednak to, co u Gosi nie zadziałało, u Dody zagrało doskonale. A to przecież krój sukni Dody był o wiele bardziej ryzykowny, niż u Andrzejewicz.

Na tle koleżanek z branży Gosia wypadła naprawdę słabo. Do grona najgorzej ubranych tego wieczoru możemy zaliczyć także Beatę Chmielowską-Olech, która zapomniała co to umiar. Anna Starmach nie podkreśliła zaś, że sporo schudła zakładając kreację, która skutecznie to zasłoniła. Zobaczcie, jak prezentowały się inne gwiazdy tego wieczoru. 

Jak wam się podoba stylizacja Gosi Andrzejewicz?

DK

Więcej o: