17-letnia córka Michała Wiśniewskiego ma nowy tatuaż. Sama go zaprojektowała. "Wykapany tatuś"

Michał Wiśniewski pochwalił się nową fotografią 17-letniej córki Fabienne. Dziewczyna poszła w jego ślady i tatuuje swoje ciało.

Ostatnio Michał Wiśniewski chętnie publikuje zdjęcia członków swojej licznej rodziny. Na jego Instagram trafiają zwłaszcza fotografie dzieci. Regularnie możemy podziwiać nowe zdjęcia i nagrania kilkumiesięcznego Falco, a coraz częściej także starszych pociech wokalisty. Tym razem Michał Wiśniewski wrzucił zdjęcie Fabienne.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Zobacz także: Mama Michała Wiśniewskiego jest zakochana! "Widzę, że promienieje". Muzyk pochwalił się zdjęciem jej nowego partnera

Córka Michała Wiśniewskiego ma nowy tatuaż

Na nowym zdjęciu, które wrzucił muzyk na Instagram, widzimy Fabienne Wiśniewską, która z dumą prezentuje swoje tatuaże. Ma ich na przedramionach już kilka. Okazuje się, że nową dziarę zaprojektowała sama.

Tym razem @fabbka sama zaprojektowała swój trzeci tattoo. Śmiem przypuszczać, że na 20. urodziny zabraknie jej miejsca. Kocham cię babe! - napisał Michał Wiśniewski.
 

Przeczytaj też: Dominika Tajner zapytana o relacje z nową żoną Michała Wiśniewskiego. "Widziałam tatuaż Michała 'Pola'. No brawo"

Nie da się ukryć, że Fabienne ma wyrozumiałych rodziców, ale nikogo to nie powinno dziwić. Michał Wiśniewski sam jest fanem tatuaży, nie inaczej jest w przypadku mamy Fabienne, czyli Mandaryny. Fani również zwrócili uwagę na ten fakt i przy okazji podziwiali tatuaże 17-latki.

Dobrze, niech się dziara, jak lubi. Widocznie przykład idzie z góry.
Wykapany tatuś.
Ona jest taka śliczna - komentowali fani.

A wy lubicie tatuaże?

Przeczytaj także: Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem ze skromnego wesela. Suknia panny młodej odważna. "Nasz pierwszy taniec"

Więcej o: