Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem ze skromnego wesela. Suknia panny młodej odważna. "Nasz pierwszy taniec"

Michał Wiśniewska postanowił podzielić się z fanami intymnym momentem. Na opublikowanym zdjęciu widzimy go razem z ukochaną podczas pierwszego tańca.

Kilka dni temu Michał i Pola Wiśniewscy obchodzili pierwszą rocznicę ślubu. Z tej okazji muzyk pochwalił się romantycznym zdjęciem, a jego ukochana wzruszającym wpisem. Ta data musi być bardzo wyjątkowa dla wokalisty zespołu Ich Troje, bowiem teraz zdecydował się podzielić kolejnym, intymnym momentem. Na opublikowanym zdjęciu widzimy, jak nowożeńcy tańczą swój pierwszy taniec.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski był w "Kole Plotka"!

Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem ze skromnego wesela. Suknia panny młodej odważna. "Nasz pierwszy taniec"

Michał Wiśniewski udostępnił na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, które zostało zrobione podczas wesela. Para jest w siebie zapatrzona, czule przytula się i śpiewa w rytm muzyki. W końcu możemy zobaczyć, jaką suknię miała na sobie panna młoda. Pola Wiśniewska postawiła na prostotę i elegancję. Uwagę zwraca odważne wycięcie na plecach.

Okazuje się, że piąte wesele muzyka było bardzo skromne. Z opisu dowiadujemy się, że bawiło się na nim tylko dwoje gości. Nie było też kapeli czy DJ-a.

Czasami musi wystarczyć takie wesele. Dwoje gości, dobry gramofon oraz wymiana pocałunków i myśli. I tak było. Może mniej znaczy więcej?
 

Post skomentowała również sama małżonka.

Nasz pierwszy taniec - dodała romantycznie.

Internauci zachwycili się pomysłem skromnej uroczystości.

No po prostu pięknie. Wspomnienia bogatsze niż po tradycyjnym weselu.
Im skromniejszy ślub, tym lepsze małżeństwo!
Jak mówią, na miłość nigdy nie jest za późno... Aż miło popatrzeć - pisali.

Myślicie, że to był ostatni ślub Wiśniewskiego?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.