Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z mamą. Maria Stachurska zdecydowała się na zmianę fryzury. Teraz ma grzywkę

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się kolaż zdjęć, na których celebrytka pozuje z mamą. Widać, że Maria Stachurska zmieniła fryzurę.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi już ją ponad trzy miliony użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami z treningów, jednak na jej profilu nie brakuje również fotek, które przedstawiają jej życie prywatne. Najczęściej możemy oglądać Anię wraz z mężem i córkami, jednak tym razem sama zainteresowana pochwaliła się kilkoma zdjęciami ze wspólnego wyjazdu z mamą. Trenerka nie pokazuje się z nią zbyt często, więc z pewnością takie fotki są niemałą gratką dla fanów. 

Dominika Łakomska, Olimpia Ajakaiye, Monika BuchowiecAktorki ze znanych seriali, które zniknęły z mediów. Czym się zajmują?

Anna Lewandowska na wyjeździe z mamą

Mamą Anny Lewandowskiej jest Maria Stachurska. W przeciwieństwie do znanej córki ta nie zajmuje się sportem, a sztuką. Jest pisarką, malarką, a także reżyserką. Kilka miesięcy temu głośno o niej było za sprawą powieści, którą napisała o położnej z Auschwitz Stanisławie Leszczyńskiej – prywatnie swojej ciotce. W promocji książki pomogła jej również Anna Lewandowska.

Krzysztof Krawczyk, Natalia KukulskaNatalia Kukulska "spłaci dług" Krzysztofowi Krawczykowi? Zareagowała na plotki

Od tamtej pory minęło sporo czasu, więc obie panie znalazły chwilę na odpoczynek, o czym możemy przekonać się, zaglądając na Instagram trenerki. Anna Lewandowska pochwaliła się kolażem zdjęć z wyjazdu. Na kilku z nich pozuje wspólnie z mamą, która zresztą jeszcze niedawno przeszła niemałą metamorfozę. Maria Stachurska zrezygnowała z ciemnych włosów na rzecz jasnego blondu, co zdecydowanie jej służy. Teraz dodatkowo zrobiła sobie lekką grzywkę. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska w platynowym blondzie jest nie do poznania. "No i ciut szaleństwa". Fryzjer gwiazd całkiem ją "zmienił"