Anna Lewandowska pochwaliła się zdjęciami z mamą. Maria Stachurska zdecydowała się na zmianę fryzury. Teraz ma grzywkę

Na Instagramie Anny Lewandowskiej pojawił się kolaż zdjęć, na których celebrytka pozuje z mamą. Widać, że Maria Stachurska zmieniła fryzurę.

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi już ją ponad trzy miliony użytkowników. Celebrytka chętnie dzieli się zdjęciami z treningów, jednak na jej profilu nie brakuje również fotek, które przedstawiają jej życie prywatne. Najczęściej możemy oglądać Anię wraz z mężem i córkami, jednak tym razem sama zainteresowana pochwaliła się kilkoma zdjęciami ze wspólnego wyjazdu z mamą. Trenerka nie pokazuje się z nią zbyt często, więc z pewnością takie fotki są niemałą gratką dla fanów. 

Anna Lewandowska na wyjeździe z mamą

Mamą Anny Lewandowskiej jest Maria Stachurska. W przeciwieństwie do znanej córki ta nie zajmuje się sportem, a sztuką. Jest pisarką, malarką, a także reżyserką. Kilka miesięcy temu głośno o niej było za sprawą powieści, którą napisała o położnej z Auschwitz Stanisławie Leszczyńskiej – prywatnie swojej ciotce. W promocji książki pomogła jej również Anna Lewandowska.

Od tamtej pory minęło sporo czasu, więc obie panie znalazły chwilę na odpoczynek, o czym możemy przekonać się, zaglądając na Instagram trenerki. Anna Lewandowska pochwaliła się kolażem zdjęć z wyjazdu. Na kilku z nich pozuje wspólnie z mamą, która zresztą jeszcze niedawno przeszła niemałą metamorfozę. Maria Stachurska zrezygnowała z ciemnych włosów na rzecz jasnego blondu, co zdecydowanie jej służy. Teraz dodatkowo zrobiła sobie lekką grzywkę. 

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Zobacz wideo Klara Lewandowska pociesza młodszą siostrę

ZOBACZ TEŻ: Paulina Krupińska w platynowym blondzie jest nie do poznania. "No i ciut szaleństwa". Fryzjer gwiazd całkiem ją "zmienił"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.