Paulina Krupińska w platynowym blondzie jest nie do poznania. "No i ciut szaleństwa". Fryzjer gwiazd całkiem ją "zmienił"

Fryzjer gwiazd, który zmienia wizerunki polskich celebrytów, tym razem poddał graficznej metamorfozie Paulinę Krupińską. Sprawdźcie, jak wyglądałaby w blondzie czy niebieskich włosach. A afro?!

Salon Łukasza Urbańskiego odwiedza wiele polskich gwiazd. Stylista fryzur szaleje nie tylko z nożyczkami, ale również w programie graficznym. Mieliśmy już okazję ocenić, jak wyglądałaby Anita Werner w ciemnych włosach czy Agnieszka Chylińska w długich, brązowych doczepach. Tym razem fryzjer celebrytów postanowił nieco zaszaleć z wizerunkiem prezenterki "Dzień dobry TVN", Pauliny Krupińskiej. Efekt zaskoczenia gwarantowany!

Zobacz wideo Krupińska ma aparat

Fryzjer gwiazd zaszalał z wizerunkiem Pauliny Krupińskiej. Wolicie ją w blondzie czy rudym? Afro i tak najlepsze

Instagramowy "lukiur" opublikował kilka wersji nowej fryzury Pauliny Krupińskiej. Ciemne włosy do ramion zamieniły się w jasną platynę, złoty odcień blondu, a nawet intensywny rudy. Trzeba przyznać, że przeróbki są bardzo realistyczne i w każdej z nich prezenterka telewizyjna wygląda świetnie. Obserwatorzy Łukasza Urbańskiego zagłosowali i okazało się, że najmniej podoba im się ognisty rudy.

No to proszę! Kilka zmian u Pauliny Krupińskiej. GŁOSUJCIE - zachęcał Łukasz Urbański na swoim profilu.

Metamorfoza Pauliny KrupińskiejMetamorfoza Pauliny Krupińskiej instagram/lukiur

To jednak nie koniec metamorfoz. Fryzjer pozwolił sobie również na małe szaleństwo i przygotował zdjęcia Pauliny z niebieskimi włosami i bujnym afro. W lokach Krupińska wygląda zupełnie inaczej, jednak nawet w tak niespodziewanym wydaniu prezentuje się pięknie. Zdecydowanie dodały jej zadziornego charakteru.

No i ciut szaleństwa - czytamy nad zdjęciem w niebieskich włosach.

Metamorfoza Pauliny KrupińskiejMetamorfoza Pauliny Krupińskiej instagram/lukiur

A wam, która fryzura podoba się najbardziej, a która najmniej? Zgadzacie się z głosami fanów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.