Agnieszka Chylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer gwiazd pokazał, jak mogłaby zaszaleć z wizerunkiem. Wow!

Fryzjer gwiazd zaszalał w programie graficznym i pokazał, jak Agnieszka Chylińska mogłaby wyglądać w długich i ciemnych włosach. Korzystna zmiana?

Łukasz Urbański jest znanym i cenionym fryzjerem gwiazd. Zmienia wizerunki swoich klientek i klientów nie tylko za pomocą nożyczek, ale i programu graficznego. Mogliśmy już podejrzeć, jak wyglądałaby Anita Werner w ciemnych włosach czy Dorota Wellman w długich doczepach. Teraz dowiedzieliśmy się, jak prezentowałaby się Agnieszka Chylińska w totalnie innej odsłonie. Efekt? Świetny!

Zobacz wideo A może takie włosy?

Agnieszka Chylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer gwiazd pokazał, jak mogłaby zaszaleć z wizerunkiem. Wow!

Fryzjer gwiazd postanowił tym razem zabawić się wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda znana jest z odważnych fryzur, jednak w ostatnich latach stawia przede wszystkim na krótkie fryzury lub irokeza. Wokalistka lubi również zaszaleć z kolorem, więc na jej głowie widzieliśmy już naprawdę wiele odcieni.

 

W pierwszej odsłonie zobaczyliśmy artystkę w blond włosach do ramion. Nie jest to ogromna metamorfoza, jednak trzeba przyznać, że taki styl bardzo jej pasuje. Fryzjer zdaje sobie sprawę, że Agnieszka lubi szaleć z kolorem, więc przygotował jeszcze wersję z niebieskim odcieniem włosów.

I żeby jednak nudy nie było #bluehair.

Jednak to ostatnia przeróbka zrobiła na obserwatorach Urbańskiego największe wrażenie. Chylińska na udostępnionym zdjęciu również ma włosy do ramion, ale tym razem w odcieniu brązu. Sam fryzjer był zaskoczony, jak bardzo mogłaby pasować Agnieszce taka fryzura.

Wersja ciemne! Moje zdanie... Genialnie - zachwycił się.

Metamorfoza Agnieszki ChylińskiejMetamorfoza Agnieszki Chylińskiej instagram/lukiur

Trudno się z tym nie zgodzić! A wam, która wersja podoba się najbardziej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.