Agnieszka Chylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer gwiazd pokazał, jak mogłaby zaszaleć z wizerunkiem. Wow!

Fryzjer gwiazd zaszalał w programie graficznym i pokazał, jak Agnieszka Chylińska mogłaby wyglądać w długich i ciemnych włosach. Korzystna zmiana?

Łukasz Urbański jest znanym i cenionym fryzjerem gwiazd. Zmienia wizerunki swoich klientek i klientów nie tylko za pomocą nożyczek, ale i programu graficznego. Mogliśmy już podejrzeć, jak wyglądałaby Anita Werner w ciemnych włosach czy Dorota Wellman w długich doczepach. Teraz dowiedzieliśmy się, jak prezentowałaby się Agnieszka Chylińska w totalnie innej odsłonie. Efekt? Świetny!

Agnieszka KaczorowskaKaczorowska pozuje w bikini. Emilka czule całuje ciążowy brzuszek mamy

Zobacz wideo A może takie włosy?

Agnieszka Chylińska w długich włosach i w brązie? Fryzjer gwiazd pokazał, jak mogłaby zaszaleć z wizerunkiem. Wow!

Fryzjer gwiazd postanowił tym razem zabawić się wizerunkiem Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda znana jest z odważnych fryzur, jednak w ostatnich latach stawia przede wszystkim na krótkie fryzury lub irokeza. Wokalistka lubi również zaszaleć z kolorem, więc na jej głowie widzieliśmy już naprawdę wiele odcieni.

 

W pierwszej odsłonie zobaczyliśmy artystkę w blond włosach do ramion. Nie jest to ogromna metamorfoza, jednak trzeba przyznać, że taki styl bardzo jej pasuje. Fryzjer zdaje sobie sprawę, że Agnieszka lubi szaleć z kolorem, więc przygotował jeszcze wersję z niebieskim odcieniem włosów.

I żeby jednak nudy nie było #bluehair.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek stworzyła własną markę ubraniową. Ceny? Tanio nie jest

Jednak to ostatnia przeróbka zrobiła na obserwatorach Urbańskiego największe wrażenie. Chylińska na udostępnionym zdjęciu również ma włosy do ramion, ale tym razem w odcieniu brązu. Sam fryzjer był zaskoczony, jak bardzo mogłaby pasować Agnieszce taka fryzura.

Wersja ciemne! Moje zdanie... Genialnie - zachwycił się.

Metamorfoza Agnieszki ChylińskiejMetamorfoza Agnieszki Chylińskiej instagram/lukiur

Trudno się z tym nie zgodzić! A wam, która wersja podoba się najbardziej?