Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka opowiedziała o jego zdradach. "Złapałam ich. Był u niej w pokoju"

Krzysztof Krawczyk nie stronił od romansów. Jego była żona Grażyna Krawczyk przyłapała go z inną kobietą.

Krzysztof Krawczyk zmarł 5 kwietnia w wieku 74 lat. Muzyk dopiero co opuścił szpital po zakażeniu koronawirusem, ale przez choroby współistniejące po kilku dniach jego stan się pogorszył. Po śmierci gwiazdora w internecie pojawiło się wiele wzmianek zawierających wspomnienia jego bliskich i koleżanek oraz kolegów z branży. Teraz głos zabrała jego pierwsza żona, Grażyna Krawczyk. Kobieta opowiedziała w "Super Expressie" o zdradach artysty.

Pierwsza żona Krzysztofa Krawczyka wspomina jego zdrady

Nie od dziś wiadomo, że Krzysztof Krawczyk wiódł szalone życie. Gwiazdor uganiał się za kobietami, wchodził w romanse i nie stronił od używek. Pierwsza żona wokalisty, niegdyś Grażyna Adamus, dziś Grażyna Krawczyk, w rozmowie z "Super Expressem" zdradziła, jak przyłapała obecnego wtedy męża na zdradzie z Haliną Żytkowiak. Warto dodać, że wokalistka zespołu "Trubadurzy" została potem drugą żoną Krawczyka.

Złapałam ich. Krzysztof był u niej w pokoju. Nie nakryłam ich w łóżku, ale wparowałam do niej do pokoju i zapytałam: "Gdzie jest Krzysztof?". Krzysztof był w łazience. I wszystko się posypało - wspomina Grażyna Krawczyk.

Kobieta wyznała, że wraz z muzykiem starała się wtedy o dziecko. O rozstaniu zadecydował fakt, że to kochanka gwiazdora zaszła w ciążę jako pierwsza. 

Staraliśmy się o dziecko, ale Halina była szybsza. Ja miałam jakiś problem, ale byłam dwa razy w kurortach w Tarczynie-Zdroju, Dusznikach, gdzie mnie Krzysztof odwiedzał, i byłam na dobrej drodze, ale niestety w międzyczasie Halinka była szybsza - tłumaczy.

Mimo wszystkiego, co ją spotkało, Grażyna Krawczyk nie może powiedzieć złego słowa na temat muzyka i naprawdę miło go wspomina.

Złego słowa nie dam na niego powiedzieć. Nigdy w życiu niczego złego mu nie życzyłam. Był w porządku facetem, a że kochał kobiety... - dodaje.

U Krzysztofa Krawczyka powiedzenie "do trzech razy sztuka" sprawdziło się idealnie. Jego trzecią żoną została Ewa Krawczyk, z którą był aż do ostatnich dni swojego życia. Muzyk w wywiadach wielokrotnie podkreślał fakt, że swoimi zachowaniami krzywdził kobiety. Dopiero trzecie małżeństwo pozwoliło mu to zrozumieć.

Zobacz wideo Za Krzysztofem Krawczykiem będziemy tęsknić wszyscy. Piosenki niektórych twórców nigdy się nie starzeją
Więcej o:
Copyright © Agora SA