Margulewicz występowała u boku Glinki i Sochy, a dziś gra w paradokumencie. Co dziś robią aktorki, które zniknęły z mediów?

Kilkanaście lat temu zagrały w serialowych hitach u boku największych gwiazd i miały szansę zrobić wielką karierę aktorską. Czym teraz się zajmują? Niektóre zadowalają się dziś drugoplanowymi rolami lub angażem w teatrze, inne całkowicie zmieniły profesję.
Dominika Łakomska Dominika Łakomska East News, Instagram/ @dominikalakomska

Dominika Łakomska

Pamiętacie serial "Klub szalonych dziewic", w którym u boku Anny Dereszowskiej i Anny Przybylskiej występowała między innymi Dominika Łakomska? Aktorka zagrała w nim jedną z głównych ról - świadomą swojej kobiecości Darię. Dziś gwiazdę produkcji można zobaczyć na scenie w repertuarze Teatru Rampa. 

Monika Buchowiec Monika Buchowiec East News, Instagram/@monika_buchowiec

Monika Buchowiec

W "Klubie szalonych dziewic" zagrała również Monika Buchowiec. Aktorka nadal próbuje swoich sił w branży, a pod koniec minionego roku wzięła udział w projekcie Teatru Telewizji - "Ni z tego, ni z owego". Buchowiec w jednym z postów na Instagramie przyznała, że nie należy do grona osób, które potrafią promować swój talent w mediach. 

Nie ukrywam, że jestem absolutnie osobą pozbawioną umiejętności promowania swojej twórczości aktorskiej. Mam ogromny podziw dla tych wszystkich, którzy będąc na planach filmowych, konferencjach prasowych, sesjach zdjęciowych, są w stanie wyjąć z kieszeni telefon, przycisnąć czerwony przycisk i powiedzieć parę nawet mądrych, czasem dowcipnych słów - napisała. 
Magdalena Margulewicz Magdalena Margulewicz Instagram/ @katarzynaglinka, @magdamargulewicz

Magdalena Margulewicz

Magdalena Margulewicz kilkanaście lat temu była częścią doborowej obsady jednego z popularnych seriali. Mowa o "Zakręconych" - produkcji, w której grały między innymi: Katarzyna Glinka, Małgorzata Socha i Weronika Książkiewicz. Margulewicz w przeciwieństwie do koleżanek z branży nie pojawia się na ściankach i czerwonych dywanach. Zakotwiczyła w paradokumencie "Sprawiedliwi - Wydział Kryminalny", który na początku 2021 otrzymał Telekamerę. 

Magdalena Górska Magdalena Górska Instagram/ @magdalena.gorska_official

Magdalena Górska

Magdalena Górska w 2002 roku zagrała w drugiej serii serialu "Zostać miss". Wcielająca się wówczas w główną bohaterkę aktorka może pochwalić się rolami w wielu produkcjach, jednak zazwyczaj są one drugoplanowe. Górska znalazła więc inną pasję - pisze opowiadania dla dzieci. Na co dzień spełnia się jako mama dwóch córek.

Olimpia Ajakaiye Olimpia Ajakaiye East News, Instagram/ @artbabki

Olimpia Ajakaiye

W "Zostań miss" swoje "pięć minut" miała również Olimpia Ajakaiye. Zagrała tam Marzenę Romario - uczestniczkę serialowego konkursu, która zdobyła tytuł II Wicemiss Venus. Olimpia gościnnie wystąpiła później w "Na Wspólnej" oraz "Julii", ale zrezygnowała z aktorstwa na rzecz dziennikarstwa. Była prezenterką wielu programów interaktywnych TVN. Z wykształcenia jest architektem wnętrz. 

Magda Czerwińska Magda Czerwińska East News, Instagram/ @czerwinska_magdaa

Magda Czerwińska

Magda Czerwińska ma podstawy do tego, by pochwalić się obfitą w sukcesy karierą zawodową bardziej niż pozostałe koleżanki z naszego zestawienia. Artystka, która niegdyś wcieliła się w Vanessę w "Zostać miss 2", nie pojawia się na czerwonych dywanach i okładkach kolorowych magazynów, ale można ją zobaczyć w wielu produkcjach. Ostatnio zagrała w "Stuleciu winnych", "Wojennych dziewczynach" czy "W głębi lasu". 

Dorota Czaja Dorota Czaja East News, Instagram/ @dorotaczaja

Dorota Czaja

Dorota Czaja jest tancerką, która miała okazję zaprezentować swoje umiejętności aktorskie w serialu "Tancerze" u boku Natalii Lesz, Katarzyny Glinki i Sebastiana Fabijańskiego. Choć kariera w show-biznesie stała przed nią otworem, w późniejszych latach występowała jedynie w programach rozrywkowych takich jak: "Jaka to melodia" czy "Europa da się lubić". Czaja aktywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, na którym chwali się macierzyństwem.