Pola i Michał Wiśniewscy celebrują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali zdjęcia. Jego piękniejsze! Ona postawiła na wpis

13 kwietnia 2020 roku Michał Wiśniewski ożenił się po raz piąty. Z tej okazji po dwunastu miesiącach opublikował piękne zdjęcie z Polą. Ona zrobiła to samo.

O miłosnych rozterkach Michała Wiśniewskiego można by pisać książki. Muzyk Ich Troje ma na koncie cztery małżeństwa, a w piątym jest od roku. Właśnie z tej okazji na jego Instagramie pojawiła się pamiątkowa fotografia z ukochaną. Ona także dodała post. Zdjęcie wykonane zostało w dniu ślubu. Romantycznie.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i jego zaskakujące wyznanie [KOŁO PLOTKA]

Pola i Michał Wiśniewscy celebrują pierwszą rocznicę ślubu. Pokazali niepublikowane zdjęcia

We wtorek na instagramowych profilach małżeństwa pojawiły się wyjątkowe posty. Michał i Pola Wiśniewscy pochwalili się wcześniej niepublikowanymi fotografiami z okazji pierwszej rocznicy ślubu. On pokusił się o wrzucenie wyjątkowo romantycznego zdjęcia.

Rok od ślubu i prawie dwa lata razem. Jak mówił klasyk, żołądki nie są dobrym miejscem do hodowania motyli, ale ja czuję je każdego ranka i z tym samym uczuciem kładę się spać. Dziękuję, że jesteś - napisał pod wspólną fotografią.
 

Internauci ruszyli z życzeniami. Nie brakuje pięknych słów pełnych nadziei na wieczną miłość tych dwoje. Warto dodać, że Pola także wróciła wspomnieniami do tego pięknego dnia.

Marek Hłasko napisał: Nie widziałem jeszcze ludzi, którzy spotkaliby się w dobrym miejscu życia. Takiego miejsca w życiu nie ma i być nie może. Zawsze zdaje się, że jest zbyt późno lub zbyt wcześnie, że zbyt wiele doświadczenia, albo że zbyt mało. Zawsze coś stoi na przeszkodzie. My rok temu mieliśmy tę odwagę, by dać sobie z Michałem szansę na szczęśliwe życie. Warto było. Dziś mając siebie, mamy wszystko - czytamy i życzymy parze pięknych lat wspólnego życia.
 

Michał Wiśniewski - początek relacji z Polą

Informacje na temat piątego ślubu, a wcześniej związku z Polą, były dla fanów i mediów sporym szokiem. Artysta potwierdził nową relację zaledwie chwilę po rozwodzie z Dominiką Tajner. Internauci spekulowali, czy to Pola nie była przyczyną końca czwartego małżeństwa muzyka. Dziś jedno jest pewne, cała trójka jest bardzo szczęśliwa. Celebrytka ma partnera, którego wizerunkiem nie chce póki co się chwalić, a lider Ich Troje wychowuje małe dziecko u boku Poli.