Michał Wiśniewski wstawił zdjęcie, na którym widać jego wszystkie córki. "Piękne po mamach, mądre po ojcu"

Michał Wiśniewski pokazał na Instagramie zdjęcie, na którym widać wszystkie jego córki. Jest z nich bardzo dumny.

Michał Wiśniewski jest ojcem piątki dzieci. Ostatnio na świat przyszedł jego syn, Falco Amadeus, który jest owocem związku z jego kolejną żoną, Polą. Wokalista ma w sumie jeszcze jednego chłopca i trzy córki. Na jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie pokazał ujęcie z Fabienne, Etiennette i Vivienne.

Michał i Pola WiśniewscyMichał Wiśniewski reaguje na plotki o kolejnej ciąży Poli. "Pandemia robi swoje"

Michał Wiśniewski udostępnił zdjęcie z córkami

W 2001 roku Michał Wiśniewski wziął ślub z Mandaryną. Mają dwoje dzieci, Xaviera Michała i Fabienne Martę. Po rozwodzie pięć lat później muzyk związał się z Anna Świątczak, która urodziła mu córki, Etiennette Annę i Vivienne Viennę. Od 2008 roku wokalista zajmował się wychowaniem czwórki dzieci, jednak pod koniec stycznia do tego grona dołączył także kolejny syn Wiśniewskiego. Obecnie to właśnie on jest oczkiem w głowie taty, jednak jak możemy zaobserwować na jego profilu na Instagramie, starszym dzieciom poświęca równie dużo czasu. Ostatnio w jego domu pojawiły się trzy nastoletnie córki - Fabienne, Etiennette i Vivienne, a ich obecność została uwieczniona na zdjęciu. 

Każda z innej bajki. Każdą kocham najbardziej na świecie i każdą inaczej. Piękne po mamach, mądre po ojcu. A każda z własną osobowością. Nie zatraćcie tego... Jeszcze ktoś ma wątpliwości dlaczego mam powody do radości i dumy? To są moje największe przeboje... - podpisał ujęcie Michał.
 

Michał Wiśniewski z mamąMama Michała Wiśniewskiego jest zakochana! "Widzę, że promienieje"

Prywatne życie Wiśniewskiego - a szczególnie relacje z kolejnymi kobietami - wzbudza sporo kontrowersji, jednak wokalista zawsze zaznacza, że dzieci są dla niego bardzo ważne i niezależnie od tego, z kim obecnie jest, zawsze stara się poświęcać im jak najwięcej swojego czasu. 

Zobacz też: Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem ze skromnego wesela. Suknia panny młodej odważna. "Nasz pierwszy taniec"

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne
Więcej o: