Żona Michała Wiśniewskiego urodziła! Artysta przywitał na świecie piąte dziecko

Michał Wiśniewski właśnie doczekał się narodzin piątego dziecka. Pola Wiśniewska urodziła!

Już jakiś czas temu Michał Wiśniewski poinformował o ciąży swojej żony Poli Wiśniewskiej. Wtedy to dowiedzieliśmy się, że wyczekują narodzin syna. Teraz media obiegła wiadomość, że Falco Amadeus jest już na świecie.

Żona Michała Wiśniewskiego urodziła

O narodzinach piątego dziecka Michała Wiśniewskiego dowiedział się portal Fakt. 

Teraz Michał Wiśniewski wraz z piątą żoną, tajemniczą Pauliną, przywitał na świecie syna Falco Amadeusa – czytamy.

Na razie ani Michał ani jego żona nie pochwalili się nowiną.

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Jakiś czas temu wokalista wyznał, jak jego rodzina przygotowuje się do narodzin maleństwa. W końcu Michał ma jeszcze czwórkę dzieci z poprzednich małżeństw i syna Dominiki Tajner, którego również traktuje, jak członka rodziny. Natomiast jego żona Pola także ma czwórkę dzieci. Pojawienie się w domu Falco Amadeusa oznacza, że będzie to 10. dziecko w ich domu. 

Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (przyp. red. syna Dominiki Tajner) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny - stwierdził w "Fakcie".

Michał Wiśniewski związki

Michał Wiśniewski nigdy nie musiał narzekać na brak powodzenia u płci przeciwnej. Przypomnijmy, że gwiazdor żonaty był już z Magdą Femme, pierwszą wokalistką "Ich Troje", tancerką Mandaryną, piosenkarką Anną Świątczak oraz Dominiką Tajner-Wiśniewską. Ze swoimi byłymi partnerkami pozostaje na ogół w dobrych kontaktach. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.