Michał Wiśniewski reaguje na plotki o kolejnej ciąży Poli. "Pandemia robi swoje"

Michał Wiśniewski zareagował na namnażające się plotki na temat kolejnej ciąży jego piątej żony. Fanka: Chyba urodzisz kebaba.

Pod koniec stycznia Michał Wiśniewski przywitał na świecie piąte dziecko. Choć początkowo muzyk nie chwalił się ciążą piątej żony, z czasem zaczął publikować z wybranką coraz więcej zdjęć. Teraz na jego Instagramie nie brakuje ujęć bobasa, który jest oczkiem w głowie muzyka. Lider Ich Troje zaintrygował ostatnio fanów, chwaląc się nowym tatuażem - na jego ręce pojawiła się data narodzin Falco oraz data... z zamazanymi cyframi i literką "C". Internauci gratulowali Michałowi, ponieważ podejrzewali, że Pola jest w kolejnej ciąży. Po ośmiu dniach gwiazdor zdecydował się zareagować na plotki.

Zobacz wideo Wiśniewski przeczytał plotki o kolejnej ciąży Poli. Zareagował i dodał (nie)śmieszne zdjęcie

Michał Wiśniewski przeczytał plotki o kolejnej ciąży Poli. Zareagował i dodał (nie)śmieszne zdjęcie. "Pandemia robi swoje"

Michał Wiśniewski opublikował zdjęcie z Xavierem, który dotyka jego brzuch. Muzyk zasugerował w żartach, że to on może być w ciąży, a powodem ma być pandemia, brak ruchu i czerpanie przyjemności z nieregularnego jedzenia.

Plotki o kolejnej ciąży w rodzinie są grubo przesadzone, aczkolwiek... pandemia robi swoje - żartował.
 

Post Michała bardzo rozbawił internautów.

Czy to ciąża spożywcza?
Hehe, dieta by ci się przydała. Bebzol wielki, jak w szóstym miesiącu ciąży.
Chyba urodzisz kebaba.

Michał Wiśniewski, Sławomir ŚwierzyńskiWiśniewski gotowy na batalię ze Świerzyńskim. "Specjalista od dziewczęcej bielizny"

Cieszymy się, że Michała ma dystans do siebie, ale czy zdjęcie faktycznie jest tak śmieszne, jak mogłoby się wydawać? Mamy mieszane uczucia.

Michał Wiśniewski - potomstwo

Michał Wiśniewski jest szczęśliwym ojcem pięciorga dzieci. Z małżeństwa z Mandaryną ma Xaviera (18 l.) i Fabienne (17 l.). Dwie kolejne córki, Etiennette (14 l.) oraz Vivienne (13 l.), urodziła mu Anna Świątczak. 29 stycznia 2021 roku na świat przyszedł Falco, którego matką jest piąta żona gwiazdora, Pola.