Michał Wiśniewski dopiero teraz wrzucił pierwsze zdjęcie syna Falco. Internauci nie mają wątpliwości: Widać podobieństwo

Michał Wiśniewski postanowił pokazać wizerunek najmłodszego syna. Piosenkarz opublikował kilka jego zdjęć i przedstawił malucha fanom.

Pod koniec stycznia media obiegła informacja, że Michał Wiśniewski po raz piąty został ojcem. Mamą malucha jest kolejna żona piosenkarza, Pola, którą po raz pierwszy pokazał na Instagramie kilka dni temu. Chłopiec otrzymał imiona Falco Amadeusz, które wybrał dla niego tata. Wiśniewski stworzył szczęśliwą rodzinę, którą chce się chwalić na swoim profilu na Instagramie.

Michał Wiśniewski, Pola Wiśniewska, Dominika TajnerWiśniewski w końcu pokazał zdjęcie z żoną! "Podobna do Dominiki"

Michał Wiśniewski pokazał syna

Wiśniewski opublikował kilka zdjęć najmłodszego syna. Przy okazji napisał parę słów i poprosił o wsparcie chorej dziewczynki. Wielu doceniło gest piosenkarza, który dodał ujęcia, na których znalazł się maluch, by nieść pomoc innym:

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pamięta wszystkie imiona swoich dzieci?
Out of the dark - Into the light! Mam na imię Falco od idola mojego taty. Nie, nie mógłbym się nazywać Świętopełek, bo nie pasowałbym do reszty ferajny. Dziękuję za pomoc rodzicom i wszystkie cudowne prezenty od @bobowozki.pl! Jestem zdrowy i niczego mi nie brakuje. Proszę, pomóżcie tacie i mamie @wisniewska_pola w zbiórce na @rycerzeoliwki_stopsma bo chciałbym, aby też była zdrowa! Za Wasze wielkie serca dziękuję! - napisał.
 

Internauci zostawili wiele miłych słów. Dopatrują się także podobieństwa do Wiśniewskiego oraz ich zdaniem, Falco odziedziczył po nim miłość do muzyki:

Na ostatnim to cały Michał. Gratuluję ślicznego chłopca.
Widać podobieństwo do pana. Śpiewa już od najwcześniejszych momentów życia, pewnie po tacie.
Niech rośnie w miłości i zdrowiu. Cudny - uważają.

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski o alkoholizmie. Dramatyczny stan: Nie mogłem utrzymać łyżki

Niektórzy uważają, że przypomina starszego syna piosenkarza, Xaviera. Oprócz nich Michał Wiśniewski ma także trzy córki: Etiennette, Fabienne i Vivienne.

Więcej o: