Michał Wiśniewski w końcu pokazał zdjęcie z nową żoną! Zapozował z nią na tle... kolekcji piw. "Podobna do Dominiki"

Michał Wiśniewski po raz pierwszy oficjalnie pokazał swoją żonę. Fani długo czekali na tę chwilę, czego wyraz dali w komentarzach. Pojawiły się głosy, że Pola łudząco przypomina poprzednią partnerkę wokalisty, Dominikę Tajner.

Michał Wiśniewski zawsze bardzo otwarcie opowiadał o swoich związkach i chętnie pokazywał się w mediach ze wszystkimi partnerkami. Teraz jest nieco ostrożniejszy i próbuje zachować resztki prywatności jedynie dla rodziny. Piąta żona wokalisty, Pola, nie udziela się często w mediach społecznościowych, a na prowadzonym przez nią instagramowym profilu możemy podziwiać jedynie efekty jej pracy, ponieważ na co dzień zajmuje się fotografią artystyczną. O tym, jak wygląda wybranka gwiazdora, dowiadywaliśmy się do tej pory głównie dzięki aktywności paparazzi. Wiśniewski w końcu zrobił wyjątek i oficjalnie pokazał się z ukochaną!

Dominika TajnerDominika Tajner o nowym chłopaku. "Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce"

Żona Michała Wiśniewskiego podobna do Dominiki Tajner?

Michał Wiśniewski już wcześniej uchylał rąbka tajemnicy i udostępniał zdjęcia z Polą, jednak kobieta na fotografiach miała zazwyczaj odwróconą lub zasłoniętą maseczką twarz. Fani wokalisty w końcu mogą poznać bliżej jego ukochaną. Zapozował z nią na tle... imponującej kolekcji piw. 

Mam w końcu japońskie piwo w swojej kolekcji! (4 od lewej) - pochwalił się na Instagramie, dyskretnie oznaczając przy tym profil żony. 
 

Internauci docenili otwartość wokalisty Ich Troje i skomplementowali urodę jego wybranki.

Co tam piwo jak się ma TAKĄ żonę. Piękna Kobieta. No to pilnuj się Pan, Panie Wiśniewski tym razem. 
No wreszcie pokazałeś tą swoją śliczną!
Pani Pola bardzo urodziwa - komentowali użytkownicy Instagrama. 

Katarzyna Figura z córkamiCórki Katarzyny Figury wyrosły. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir? Obie piękne

Jedna z fanek dostrzegła wizualne podobieństwo aktualnej żony Wiśniewskiego do jego poprzedniej partnerki, Dominiki Tajner

Dominika. Podobne są do siebie - oznajmiła krótko, a jej opinia zebrała kilka polubień. 

Zgadzacie się z sugestią internautki? Pola przypomina Wam córkę Apoloniusza Tajnera? Przypomnijmy, że Dominika podobno układa sobie życie u boku kolejnego mężczyzny. 

Zobacz wideo Córka Wiśniewskiego jest już nastolatką. Dumny ojciec pokazał chłopaka swojej pociechy!
Więcej o: