Dominika Tajner coraz śmielej o nowym chłopaku. "Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce"

Dominika Tajner po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim otwarcie mówiła, że szuka miłości. Okazuje się, że udało jej się ją znaleźć, co więcej - liczy, że partner będzie "tym ostatnim".

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem od czerwca 2012 roku. Wydawało się, że ich związek będzie trwał i trwał, jednak w 2019 roku wokalista złożył pozew rozwodowy. Od tego czasu Dominika sporadycznie się z kimś spotykała, jednak nie było to raczej nic poważniejszego - a przynajmniej nie informowała o tym w mediach. Potem wspominała, że widzi szansę na relację z osobą poznaną w internecie i tak się w rzeczywistości stało. W styczniu oficjalnie ogłosiła, że ma chłopaka.

Zakochana Dominika Tajner o nowym partnerze

Dominika Tajner jakiś czas temu jasno zakomunikowała wszystkim, że jest zakochana. Zrobiła to tak, by informacja z pewnością dotarła do byłego męża - na Facebooku zmieniła status związku. Nie oznaczyła nowego partnera, dlatego tajemnicą pozostało to, kto jest wybrankiem Tajner. Po czasie uznała, że może zdradzić nieco więcej - w rozmowie z JastrząbPost opowiedziała o swojej drugiej połówce. Ukochany mieszka na Cyprze, dlatego ich kontakt jest obecnie nieco utrudniony. Komunikują się za pośrednictwem wideorozmów.

 Zobacz też: Dominika Tajner wspomina rozstanie z Michałem Wiśniewskim. Po raz pierwszy mówi o powodach: Przestaliśmy rozmawiać ze sobą

Dominika TajnerDominika Tajner ma nową fryzurę. Zafundowała sobie platynowe doczepy

Wybrańcem jest taki mężczyzna, z którym się znam trochę dłużej, jest troszkę ode mnie starszy. Bardzo jest dla mnie dobry i nie mieszka w Polsce. Teraz widujemy się głównie na kamerce, dlatego, że on mieszka na Cyprze i tam w ogóle był całkowity lockdown jeszcze niedawno. Wybieram się do niego, jeżeli oczywiście covid nas puści - powiedziała Dominika.

Przyznała, że najpierw zaczęło się od koleżeństwa, potem przyjaźni, która przerodziła się w coś więcej. Ma nadzieję, że potrwa to jeszcze długo, a nawet - że nowy partner będzie tym ostatnim. 

Ja myślę, że na końcu miłości chodzi o tę przyjaźń, o kolegowanie się i o to, żeby mieć o czym porozmawiać. Tak się wydarzyło w moim przypadku. Trzymaj kciuki, żeby to już był ten ostatni - dodała.

Dominika TajnerDominika Tajner randkuje przez internet. "Widać, czy nie ma żony"

Mamy nadzieję, że Dominika będzie miała nieco większe szczęście niż z Michałem i ten związek faktycznie okaże się ostatnim. 

Zobacz wideo Michał Wiśniewski i Dominika Tajner na Facebooku
Więcej o: