Dominika Tajner jest szczęśliwie zakochana. "Długo czekałam, żeby komuś zaufać"

Dominika Tajner w końcu może cieszyć się upragnioną miłością. Była żona Michała Wiśniewskiego jest zakochana.

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski byli małżeństwem od czerwca 2012 roku. Po 7 latach wspólnego życia okazało się jednak, że relacja pary nie jest wcale tak idealna, jak mogłoby się wydawać. W 2019 roku piosenkarz złożył pozew o rozwód, o czym żona dowiedziała się już po fakcie. Ich małżeństwo zakończyło się na jednej rozprawie. Okazało się, że muzyk szybko pocieszył się po rozstaniu w ramionach kolejnej dziewczyny, którą poślubił w ubiegłym roku. Dominika również postanowiła nie próżnować i zaczęła randkować w sieci.

Paparazzi wielokrotnie przyłapali celebrytkę na spotkaniach z mężczyznami. Z paroma nawet się związała, ale te relacje dosyć szybko się kończyły. Jak się okazuje, opłacało się być cierpliwym, bo Dominika Tajner znowu może cieszyć się miłością. 

Dominika Tajner jest zakochana

Najpierw córka Apoloniusza Tajner udostępniła miłosną grafikę na InstaStories, a potem udzieliła wywiadu dla portalu Plejada i wyjawiła, jak zaczynał się jej związek. 

Jestem w związku. Dojrzewało to bardzo długo i daj Boże, żeby się ułożyło. Jestem szczęśliwa, bo długo czekałam, żeby komuś zaufać. Zobaczymy, co los z tym zrobi. Uczucie między nami długo dojrzewało, aż zdecydowaliśmy, że jesteśmy w związku - powiedziała.

Następnie wyznała, że rok 2021 zapowiada się dla niej bardzo owocnie.

Jestem szczęśliwa, jestem w związku, mam kogoś. Bardzo się cieszę. Ten rok zaczął się dla mnie bardzo pozytywnie. Mam nadzieję, że teraz wszystkie pandemiczne historie się skończą, byśmy mogli funkcjonować normalnie - dodała.

Nam nie pozostaje nic innego, jak życzyć szczęścia i jeszcze więcej miłości.

Więcej o: