W kwietniu odbył się piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Muzyk w końcu opowiedział o nowej wybrance swojego serca

Michał Wiśniewski ma za sobą piąty ślub. Ceremonia była skromna i nie zaproszono na nią mediów. Muzyk po kilku tygodniach ciszy zdecydował się zabrać głos. Opowiedział o ukochanej.

Małżeństwa Michała Wiśniewskiego zawsze były bardzo medialne - drugi ślub emitowany był nawet w telewizji. Każda z jego dotychczasowych partnerek z chęcią pozowała z nim na ściankach, udzielała wywiadów, aż wreszcie stawała się rozpoznawalną w kraju osobowością. Tym razem lider "Ich Troje" ożenił się z kobietą, która chce zachować odrobinę prywatności dla siebie. Opowiedział o niej w krótkiej rozmowie z jednym z tabloidów. 

Zobacz wideo The Story Of My Life. Michał Wiśniewski i Dominika Tajner opowiedzą o swoim pierwszym spotkaniu. Było zaplanowane?

Michał Wiśniewski pierwszy raz opowiedział o piątej żonie

W zeszłym roku, kiedy na jaw wyszło, że muzyk przygotowuje się do piątego ślubu, media z wyjątkową dokładnością śledziły jego życie prywatne. On nie mówił o nim zbyt wiele, więc zainteresowanie stale rosło. Niektórzy fani zarzucali mu nawet, że "chowa" nową ukochaną. Wiśniewski zdecydowanie temu zaprzecza.

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie - wyznał ostatnio w rozmowie z "Faktem". 

Warto dodać, że nowa wybranka serca gwiazdora jest matką czwórki dzieci. Michał pokochał jej pociechy od razu. Przypomnijmy, z drugą żoną - Mandaryną, Wiśniewski ma osiemnastoletniego Xaviera i siedemnastoletnią Fabienne, a z trzecią żoną - Anną Świątczak, czternastoletnią Etiennette i dwunastoletnią Vivienne.

Nie pozostaje nam więc nic innego, jak tylko życzyć muzykowi jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!

ZOBACZ TEŻ: Michał Wiśniewski ma piątą żonę. Pamiętacie, komu jeszcze składał przysięgę? Magdę Femme poprosił, by nie mówiła, że są małżeństwem