Dominika Tajner rozstała się z nowym ukochanym? Na Instagramie wbija szpilę, więcej mówi nam jej znajomy [TYLKO U NAS]

Czy Dominika Tajner znów jest singielką? Grafika, którą opublikowała na Instagramie jest bardzo wymowna.

Związek Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to dosyć skomplikowana historia. Wystarczy wspomnieć jego sam koniec, czyli pamiętny rozwód. Żona artysty w ogóle nie spodziewała się, że jej ukochany może złożyć papiery rozwodowe. Ostatecznie para rozstała się z klasą i teraz łączą ich w miarę przyjazne stosunki. Jakiś czas temu celebrytka przyznała, że znowu jest zakochana. Teraz jednak opublikowała post, który może sugerować, że po nowej miłości zostały już tylko wspomnienia.

Zobacz wideo Dominika Tajner upadła podczas występu w "TzG"

Dominika Tajner jest singielką?

Córka Apoloniusza Tajnera opublikowała na swoim InstaStories bardzo wymowną grafikę. Widzimy na niej żabę z koroną na głowie, a tuż obok możemy przeczytać życiowy cytat.

Lepiej być do wzięcia, niż marnować życie na kiepskiego księcia...

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: W kwietniu odbył się piąty ślub Michała Wiśniewskiego. Muzyk w końcu opowiedział o nowej wybrance swojego serca

Dominika TajnerDominika Tajner instagram/dominika_tajner

I tutaj pojawia się pytanie - czy miała na myśli Michała Wiśniewskiego, a może nowego partnera? Czy to już koniec miłości? Skontaktowaliśmy się z osobą z otoczenia Dominiki, która również uważa, że coś może być na rzeczy.

Miała jakiegoś faceta, ale ostatnio widujemy ją samą - mówi nasz informator.

Póki co, sama zainteresowana nie wypowiada się na temat życia prywatnego. Jeszcze miesiąc temu w wywiadzie dla portalu Jastrząb Post zdradziła jednak, że ktoś pojawił się w jej życiu i nie jest to osoba medialna. Więcej przeczytacie TUTAJ.

My oczywiście kibicujemy Dominice i mamy nadzieję, że odnajdzie swoją drugą połówkę!