Gwiazdy szukają miłości w internecie. Michał Wiśniewski, Dorota Zawadzka i Dominika Tajner właśnie tam ruszyli na łowy

Od dobrych kilku lat sporo związków zaczyna się w internecie. Aplikacje randkowe wciąż cieszą się wielką popularnością, korzystają z nich także gwiazdy show-biznesu. Sprawdź, komu udało się odnaleźć miłość właśnie w sieci.
Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski Kapif

Michał Wiśniewski

Życie uczuciowe Michała Wiśniewskiego to temat na długi serial. Prawie dwa lata temu muzyk rozstał się z Dominiką Tajner i szybko zaczął szukać nowej miłości. Jak się później okazało, piosenkarz był bardzo aktywny na Tinderze. 


screen Tinder

Czyżby właśnie tam poznał swoją najnowszą wybrankę? 

Czarek Jóźwik Czarek Jóźwik screen Tinder

Czarek Jóźwik z "Abstrachuje"

Czarek Jóźwik przez kilka lat był związany z Maffashion. Gdy para zdecydowała się rozstać, youtuber nie zwlekał i szybko założył sobie konto na Tinderze. Nie umknęło to oczom czujnych internautów. 

Czarek Jóźwik
screen Tinder

ben affleck ben affleck AP

Ben Affleck

Ben Affleck używa aplikacji randkowej dla celebrytów Raya. To odpowiednik Tindera, jednak nieprzeznaczony dla wszystkich, a dla celebrytów i elit. Nie każdy może się zarejestrować. Administracja aplikacji weryfikuje zgłoszenia. Zaledwie kilka procent spotyka się z pozytywnym rozpatrzeniem. Obecność aktora na tej aplikacji randkowej potwierdziła amerykańska biznesmenka Patti Stranger.

Jest na Raya. Widziałam go tam milion razy - mówiła w rozmowie z "US Weekly".
Dorota Zawadzka, Robert Myśliński. Dorota Zawadzka, Robert Myśliński. KAPiF

Dorota Zawadzka

Telewizyjna "Superniania" miłość odnalazła w internecie. 

Najpierw było forum poezji, tam znalazłam numer komunikatora Roberta i kliknęłam do niego. Potem dwa dni gadaliśmy, gadaliśmy i gadaliśmy, i trzeciego dnia umówiliśmy się do kina. I potem codzienne spotkania, kino, spacer, kawiarnia. I zakochaliśmy się - mówiła w rozmowie z sympatia.pl 

Dorota Zawadzka wyszła za mąż w 2007 roku. 

Dominika Tajner Dominika Tajner AKPA

Dominika Tajner

Po rozwodzie z Michałem Wiśniewskim Dominka Tajner również nie próżnowała i podobnie jak były małżonek szukała miłości w sieci. 

Wierzę w miłość i każda forma nawiązywania kontaktu jest bardzo ważna - zapewniała podczas rozmowy z "DDTVN". 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.