Xavier Wiśniewski pochwalił się zdjęciem najmłodszego brata. Potem szybko je usunął, ale w sieci nic nie ginie

Syn Michała Wiśniewskiego, 19-letni Xavier wrzucił do sieci zdjęcie najmłodszego brata. Szybko się pojawiło i równie szybko zostało usunięte z Instagrama.

Xavier Wiśniewski opublikował w sieci zdjęcie najmłodszego dziecka Michała Wiśniewskiego. Ujęcie jednak szybko zniknęło z mediów społecznościowych. Pojawia się więc pytanie, czy wokalista zdecydował się nie ujawniać wizerunku małego Falco?

Xavier Wiśniewski pokazał zdjęcie najmłodszego brata 

Xavier Wiśniewski to najstarszy syn Michała Wiśniewskiego ze związku z Mandaryną. Chłopak ma obecnie 19 lat i podobnie jak rodzice - interesuje się muzyką i tańcem. Ma już za sobą nagranie kilku utworów, które trafiły do sieci. Michał wielokrotnie podkreślał, że jest dumny z syna i zachęca również resztę dzieci do aktywności na tym polu. Nastolatek ma zresztą całkiem spore grono fanów, którzy śledzą jego poczynania - na samym Instagramie śledzi go już ponad 10 tysięcy użytkowników. 

Ostatnio Xavier podzielił się z nimi zaskakującym ujęciem - wrzucił do sieci zdjęcie najmłodszego brata, Falco, który kilka tygodniu temu przyszedł na świat. 

Falco WiśniewskiFalco Wiśniewski instagram.com@wisniv

Niestety, już chwile później fotka zniknęła z InstaStory chłopaka. Może to więc oznaczać, że zarówno Michał Wiśniewski, jak i jego obecna żona, Pola, nie chcieli upubliczniać twarzy Falco w sieci. Nie byłoby to zaskakujące gdyby nie fakt, że poprzednie dzieci "Wiśni" są aktywne w mediach społecznościowych, a i sam tata nie ma oporów, by pokazywać zdjęcia z ich wizerunkiem. W tym przypadku jest więc nieco inaczej. Być może zmieni się to gdy Falco będzie starszy.

Podobne zdanie w kwestii pokazywania twarzy dzieci mają m.in. Marina i Anna Lewandowska, które dbają o prywatność pociech. 

Zobacz też: Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem ze ślubu! Dopiero teraz widzimy suknię ślubną Poli. Podobną miała Meghan Markle

Zobacz wideo Michał Wiśniewski kupił synowi samochód?!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.