Michał Wiśniewski pochwalił się zdjęciem ze ślubu! Dopiero teraz widzimy suknię ślubną Poli. Podobną miała Meghan Markle

Michał Wiśniewski z okazji walentynek pochawalił się pięknym zdjęciem ślubnym, na którym pozuje z piątą żoną, Polą. Uwagę zwraca suknia ślubna kobiety.

Michał Wiśniewski w kwietniu 2020 roku wziął piąty ślub. Ceremonia była skromna i cicha, z dala od mediów. Wokalista przyznał wszak, że jego ukochana chce zachować prywatność i stroni od blasku fleszy. 

Nie chowam swojej żony, ona po prostu nie ma potrzeby pokazywać się publicznie. Pola jest osobą, która stroni od mediów społecznościowych. Piękne jest to, że mamy siebie dla siebie - wyznał już jakiś czas temu w rozmowie z "Faktem".

I faktycznie w mediach społecznościowych wokalisty również nie znajdziemy wielu zdjęć, na których widać jego wybrankę. W walentynki lider zespołu Ich Troje nagiął nieco swoje zasady i pochwalił się jednym ze zdjęć ślubnych. 

Michał Wiśniewski, Justyna MajkowskaJustyna Majkowska z Ich Troje - jak wygląda i co teraz robi?

Zobacz wideo Michał Wiśniewski pokazał chłopaka Fabienne

Micha Wiśniewski i Pola Wiśniewska na ślubnym zdjęciu

W życiu Michała Wiśniewskiego ostatnio sporo się dzieje. W kwietniu wokalista wziął piąty ślub, a pod koniec stycznia tego roku jego żona Pola urodziła chłopca, który dostał na imię Falco (przypomnijmy, z drugą żoną - Mandaryną, Wiśniewski ma dziewiętnastoletniego Xaviera i osiemnastoletnią Fabienne, a z trzecią żoną - Anną Świątczak, piętnastoletnią Etiennette i trzynastoletnią Vivienne).

Michał WiśniewskiMichał Wiśniewski celebruje narodziny piątego dziecka. Opublikował uroczy rysunek

Piosenkarz niechętnie dzieli się zdjęciami, na których widać jego nową rodzinę i niewiele mówi na jej temat. Tym razem było jednak inaczej, bo z okazji walentynek publicznie wyznał żonie miłość, pisząc na Instagramiemie:

Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!

Uwagę zwracają też hasztagi: 

#milosc #walentynki #nazawsze

Zaskakuje też fakt, że Pola, która tak bardzo dba o prywatność swoją i swojej rodziny, w komentarzu zdobyła się na równie osobiste wzywanie. 

Kocham Cię mężu! - napisała. 

To co również przyciąga uwagę to zdjęcie, jakie znalazło się na Instagramie Wiśniewskiego. To najprawdopodobniej zrobiono w dniu jego ślubu z Polą.

 

Po raz pierwszy możemy więc zobaczyć, jak zakochani prezentowali się w tym ważnym dla siebie dniu. Piosenkarz postawił na klasyczną białą koszulę i czarny garnitur, natomiast Pola wybrał dopasowaną białą suknię z długimi rękawami. Kreacja nieco przypomina suknię, w której Megan Markle stanęła na ślubnym kobiercu. Suknia Poli Wiśniewskiej była jednak odważniejsza, bo odsłaniała plecy. 

Więcej o: