Córki Katarzyny Figury wyrosły. Jak dziś wyglądają Koko i Kaszmir? Obie piękne

Katarzyna Figura ma dwie piękne córki. Obie odziedziczyły niezwykłą urodę po znanej mamie. Zobaczcie sami.

Katarzyna Figura ma troje dzieci - syna Aleksandra oraz dwie córki o niebanalnych imionach Koko i Kaszimir. W 2011 roku obie córki aktorki pojawiły się w studiu "Dzień Dobry TVN". Później nie widywano ich już obok znanej mamy na salonach czy ściankach. Jak dziś wyglądają dziewczęta? Bardzo się zmieniły i nic w tym dziwnego - Koko ma 19 lat, a Kaszmir 16. 

Zobacz wideo Dzieci aktorów, które poszły w ślady znanych rodziców

Jak wyglądają córki Katarzyny Figury?

Jakiś czas temu Katarzyna Figura pochwaliła się metamorfozą fryzury. I choć internauci nie szczędzili aktorce komplementów, to jednak bardziej zainteresowała ich stojąca obok Figury piękność z burzą loków na głowie. Okazało się, że jest to starsza córka aktorki "Killera". 

Nie od dzisiaj wiadomo, że uwielbiam eksperymentować ze swoją fryzurą (ale tylko pod okiem profesjonalistów!). I dziś nie było inaczej, co więcej, nie byłam sama, bo towarzyszyła mi Koko. Efekt-jesteśmy w pełni zadowolone ze swoich metamorfoz - napisała aktorka pod fotografią. 
 

To nie jedyne zdjęcie Koko, które zrobiło wrażenie na fanach aktorki. Wcześniej 19-latka pochwaliła się kadrem, na którym pozuje w stroju kąpielowym. Internauci byli pod wrażeniem figury dziewczyny, jak również chwalili jej naturalność. 

A jak prezentuje się młodsza córka Katarzyny Figury? Kaszmir wydaje się bardziej nieśmiała niż jej siostra. Jak donosi informator magazynu "Rewia", 16-latka jest bardzo utalentowana.  

Kaszmir świetnie się uczy. Lubi czytać - czytamy w "Rewii"

16-letnia córka Katarzyny Figury wyglądem przypomina mamę sprzed lat. Zdjęcia znajdziecie w galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.