Księżna Kate i książę William zazdroszczą Meghan i Harry'emu. "Młodzi ludzie stanęli po ich stronie"

Eksperci od rodziny królewskiej twierdzą, że księżna Kate i książę William są zazdrośni o popularność i wolność Meghan i Harry'ego w USA. Przez to relacje między braćmi mogą się nigdy nie poprawić.

Księżna Kate i książę William mają być rzekomo niezadowoleni z konsekwencji, jakie pociągnął za sobą wywiad Harry'ego i Meghan dla amerykańskiej telewizji. Zdaniem brytyjskiej pisarki i ekspertki od rodziny królewskiej Penny Junor, książęca para za zamkniętymi drzwiami pokazuje zupełnie inne odczucia do młodszego księcia i jego żony. Autorka twierdzi, że Kate i William mają problem z popularnością pary zza oceanu.

Są bardzo świadomi tego, ilu zwolenników mają Sussexowie i chcą to naśladować - powiedziała Penny Junor w rozmowie "The Telegraph".

Paulina MłynarskaPaulina Młynarska wrzuciła zdjęcie po mastektomii. "Chce się wyć!"

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych

Księżna Kate i książę William w opałach. Meghan i Harry bardziej popularni wśród młodych

Ekspertka zauważa, że rywalizacja między braćmi nabrała nowego znaczenia. Harry i Meghan są młodsi, bardziej nowocześni i świeży dla amerykańskich mediów i Hollywood. Zdaniem Penny Junor to przemawia na ich korzyść. Podkreśliła także, że para, która osiedliła się za oceanem, może cieszyć się większą popularnością niż stateczni księżna Kate i książę William.

Ludzie w moim wieku są zdumieni i przerażeni tym, co Harry i Meghan powiedzieli u Oprah, ale młodzi ludzie, którzy nie przejmują się monarchią, stanęli po stronie Sussexów i to oni są przyszłością – powiedziała w brytyjskim dzienniku.

Penny Junor stwierdza także, że to jak bardzo wzrosła popularność Harry'ego i Meghan jest cenną lekcją dla Williama i Kate. Dowiadują się bowiem, że otwartość na ludzi procentuje. Brytyjska autorka oceniła, że książęca para powinna się otworzyć, jeśli chce utrzymać swoją popularność wśród młodszych pokoleń. Podała także przykład, kiedy księżna Diana dołączyła do rodziny królewskiej i nastąpił pewien przełom w relacjach z Brytyjczykami.

Może się uczą, tak jak zrobiła to rodzina królewska, kiedy Diana weszła do rodziny i zaczęła postępować w inny sposób i robić różne rzeczy inaczej. Uczą się, że trzeba być trochę bardziej otwartym na publiczność - powiedziała Penny Junor w The Telegraph.

Kayah w programie Magdy MołekKayah doprowadziła Magdę Mołek do łez. Opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Księżna Kate i książę William kontra książę Harry i Meghan Markle

Williama i Harry'ego wciąż łączą niezbyt ciepłe relacje. Amerykańska dziennikarka CBS Gayle King wypowiedziała się w porannym programie, że zadzwoniła do Harry'ego i Meghan. Zdradziła, że zarówno książę Harry, jak i William oraz ich ojciec - książę Karol prawie ze sobą nie rozmawiają, a ich ostatnia rozmowa była bezproduktywna. Powiedziała także, że dla księcia Williama i księżnej Kate sytuacja jest trudna, znaleźli się na rozdrożu.

Z jednej strony Pałac Buckingham bardzo chroni prywatności członków rodziny, a z drugiej mamy Meghan i Harry'ego, którzy dokonali odkrycia kulis monarchii. To musi być dla nich frustrujące - powiedziała Gayle King.

Dodała także, że jeszcze nikt oficjalnie nie skomentował tego, co mówiła Meghan w wywiadzie z Oprah Winfrey.

Braciom będzie bardzo trudno zostawić to za sobą i ruszyć po czymś takim do przodu - oceniła amerykańska ekspertka.

Myślicie, że kiedyś się pogodzą?