Pola Lis składa urodzinowe życzenia Tomaszowi Lisowi. Opublikowała archiwalne zdjęcie z tatą. Urocze

Pola Lis postanowiła złożyć urodzinowe życzenia tacie, Tomaszowi Lisowi, za pomocą mediów społecznościowych. Na InstaStory wstawiła zdjęcie z dzieciństwa.

Tomasz Lis dokładnie 6 marca świętował swoje 55 urodzony. Z tej okazji życzenia za pomocą Instagrama złożyła mu jego najstarsza córka. Pola Lis opublikowała archiwalne zdjęcie, na którym jako dziecko pozuje razem z tatą. 

Katarzyna Skrzynecka, Bartek KasprzykowskiKatarzyna Skrzynecka odpowiada na atak Bartka Kasprzykowskiego

Zobacz wideo Monika Zamachowska o aferze z Kingą Rusin

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Lis z córką Polą w kawiarni. Dosiadła się tajemnicza kobieta

Pola Lis opublikowała urocze zdjęcie z tatą

Świętowanie urodzin w mediach społecznościowych i publikowanie dawnych zdjęć stało się ostatnio bardzo popularne. Coraz więcej osób w ten wyjątkowy dzień udostępnia stare fotografie i tak składa życzenia. Podobnie też zrobiła córka dziennikarza Tomasza Lisa, Pola. W urodziny ojca postanowiła podzielić się zdjęciem, na którym widzimy ją w momencie, gdy była zaledwie niemowlęciem. Na opublikowanej fotografii siedziała w ramionach taty. Trzeba przyznać, że ujęcie jest naprawdę urocze. 

Happy Brithday! - napisała. 

Pola LisPola Lis Pola Lis - Instagram

Tomasz Lis życie prywatne

Tomasz Lis w 1994 roku ożenił się z Kingą Rusin. Para doczekała się dwóch córek, Poli urodzonej w 1996 roku i Igi, która przyszła na świat w 2000 roku. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało i w 2006 roku media obiegła wiadomość o rozwodzie pary. 

Córki Tomasza Lisa i Kingi Rusin starają się unikać medialnego rozgłosu. Pola studiuje w Stanach Zjednoczonych, a Iga już jako nastolatka próbowała swoich sił w modelingu. Ostatnio jest o niej głośno za sprawą związku z popularnym raperem Taco Hemingway'em. 

ZOBACZ TAKŻE: Taco Hemingway wypuścił kolejną płytę. Rapuje o Idze Lis: Gdyby dali ci spokój, częściej pisałbym lovesongi