Marcelina Zawadzka wypoczywa w górach z Jarkiem Bieniukiem i Zuzanną Pactwą. Partnerka piłkarza pochwaliła się nagraniem

Marcelina Zawadzka wypoczywa z partnerem i znajomymi w górach. Wśród nich znaleźli się m.in. Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa. Ekipa wybrała się za granicę.

Jarosław Bieniuk wybrał się z Marceliną Zawadzką, jej chłopakiem i swoją partnerką na wczasy za granicę. Zuzanna Pactwa chętnie relacjonuje to na swoim koncie na Instagramie.

Marcelina Zawadzka w górach z Jarosławem Bieniukiem i jego partnerką

Jarosław Bieniuk z Zuzanną Pactwą i dziećmi, Marcelina Zawadzka z Tomaszem Włodarczykiem i kilku ich znajomych pojechali na wczasy w góry. Ekipa wybrała na miejsce wypoczynku miejscowość Verbier w Szwajcarii. Znajduje się tam jeden z największych ośrodków narciarskich w tym kraju. Nie dziwi więc fakt, że najwięcej zdjęć i filmików na kontach gwiazd zostało zrobionych właśnie na stoku.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka i Jarosław Bieniuk na nartach

Wcześniej pisaliśmy, że Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa wybrali się na urlop do luksusowego kurortu, teraz już wiadomo, że towarzyszyło im także kilka innych osób, m.in. dzieci piłkarza. Wszystko wskazuje na to, że związek pary jest coraz poważniejszy - wspólne wakacje i spędzanie czasu z najbliższymi najlepiej o tym świadczy. W październiku wyszło na jaw, że Bieniuk spotyka się z modelką i od tego czasu zainteresowani chętnie dzielą się zdjęciami ze wspólne spędzonych chwil.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili razem sylwestraJarosław Bieniuk świętował sylwestra u boku ukochanej. Pochwalił się romantycznym zdjęciem z domówki

Jarosław BieniukJarosław Bieniuk instagram.com@zuzannala

Podobnie sytuacja wygląda u Marceliny Zawadzkiej, która dopiero z początkiem grudnia pochwaliła się ujęciem z ukochanym Tomaszem. Już kilka miesięcy wcześniej mówiło się o tym, że znowu się z kimś spotyka, jednak ona sama potwierdziła te wieści dopiero miesiąc temu. 

Marcelina Zawadzka ze znajomymiMarcelina Zawadzka ze znajomymi instagram.com@zuzannala

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska o samotnym macierzyństwie. "Muszę być podwójnie szybka"

Wygląda więc na to, że ekipa spędziła w Verbier nie tylko pierwszy tydzień stycznia, ale i sylwestra. Nasz kraj nie znajduje się aktualnie na szwajcarskiej liście państw i regionów wysokiego ryzyka, zatem osoby przyjeżdżające do Szwajcarii z Polski nie muszą poddawać się kwarantannie.

Zobacz też: Marcelina Zawadzka w nowej odsłonie. Przefarbowała się na różowo? Zdania są podzielone: Nie, proszę, tylko nie to