Marcelina Zawadzka pokazała chłopaka! Wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie. Ależ on na nią patrzy

Marcelina Zawadzka wreszcie znalazła chwilę na odpoczynek. Była prowadząca "Pytanie na śniadanie" odeszła z TVP i zyskała przy tym swobodę w publikowaniu treści w mediach społecznościowych. W piątek pochwaliła się partnerem.

Marcelina Zawadzka rozpoczęła przygodę z show-biznesem w 2011 roku, zdobywając koronę Miss Polonia. Cztery lata później została prowadzącą "Pytania na śniadanie", a w międzyczasie u boku Rafała Maseraka wytańczyła sobie trzecie miejsce w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami" w Polsacie. W ostatnim czasie nad jej głową pojawiły się jednak czarne chmury.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Niedawno pisaliśmy o tym, że Marcelina Zawadzka odeszła z Telewizji Polskiej (jej miejsce zajęła Małgorzata Opczowska). Teraz prezenterka ma więc chwilę na zasłużony odpoczynek - wybrała się na wakacje do Meksyku. Towarzyszy jej ukochany, którego w końcu zdecydowała się pokazać.

Marcelina Zawadzka na romantycznym zdjęciu z chłopakiem 

Celebrytka chętnie relacjonuje w mediach społecznościowych przebieg rajskich wakacji. Jak wiadomo, Marcelina spędza je w towarzystwie Natalii Siwiec, jej partnera oraz tajemniczego Tomasza, który wybrał się do Meksyku z paczką przyjaciół. Prezenterka w końcu zdecydowała się poinformować, że z mężczyzną łączy ją coś więcej niż tylko przyjaźń.

Przez całe życie biegniemy za czymś, czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej. Pomyśl o tym, co sprawia Ci radość i przy kim czujesz się dobrze. Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich. Odrzuć wszystko, co przywołuje złe wspomnienia - napisała Zawadzka.
 

Aby dotrzeć do zdjęcia z ukochanym, należy obejrzeć cztery poprzednie fotografie nowego posta Zawadzkiej. Mimo to ujęcie Marceli z Tomaszem nie umknęło internautom.

Marcela, nowy facet?
Wyglądasz na szczęśliwą. To najpiękniejszy makijaż.
Pięknie - pisali internauci.

Trzeba przyznać, że para pięknie się prezentuje.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.