Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. Znalazła sobie nowe zajęcie. Wreszcie może pozwolić sobie na swobodę

Marcelina Zawadzka była w centrum uwagi w związku ze skandalami podatkowymi. Prowadząca "Pytanie na śniadanie" odeszła z TVP i wreszcie może pozwolić sobie na więcej swobody w mediach społecznościowych.

Marcelina Zawadzka zasłynęła w mediach po zdobyciu korony Miss Polonia w 2011 roku. W 2015 roku modelka została prowadzącą programu "Pytanie na śniadanie" na antenie TVP. Miała też okazję zatańczyć z Rafałem Maserakiem w drugiej edycji "Tańca z Gwiazdami", w której to zajęła ostatecznie trzecie miejsce.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Opczowska i ZawadzkaOpczowska zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie". Nie obyło się bez nawiązania do Zawadzkiej

Marcelina Zawadzka odeszła z TVP. Znalazła już nową pracę

Jakiś czas temu Marcelina Zawadzka była w centrum uwagi ze względu na afery vatowskie. Została współoskarżona o oszustwa skarbowe, fałszowanie faktur i pranie brudnych pieniędzy. Modelka odniosła się do sprawy i wyjaśniła, że wszystkim zajmuje się sąd, a potencjalne nieprawidłowości z jej strony na pewno nie były celowe. Modelka wraz z Tomaszem Wolnym prowadziła poranny program na antenie TVP - "Pytanie na śniadanie". Po całym medialnym szumie podjęła decyzję o odejściu z programu. 

Powiedziałam w czerwcu szefostwu, że potrzebuję chwili na uporządkowanie swoich prywatnych spraw, aby nie rzutowały na program, który uwielbiam i którego jestem częścią od lat. Umówiliśmy się, że zaraz po wyjaśnieniu i zakończeniu tych spraw wrócę do prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". To kwestia czasu - powiedziała w rozmowie z nami.

Marcelina Zawadzka, screen z InstaStories Mariusza RaduszewskiegoZawadzka przyłapana na pocałunkach z nowym partnerem. Pojechała z nim na wakacje

Ostatecznie modelkę zastąpiła Małgorzata Opczowska, która wcześniej związana była z TVP Info. Tymczasem Marcelina Zawadzka swój czas wolny spożytkowała na podróże. Wraz z Natalią Siwiec wybrała się do Meksyku. Po powrocie z wakacji modelka szybko uporała się z problemem i znalazła nowe zajęcie. "Rewia" donosi, że praca w TVP ograniczała Zawadzką, która to nie mogła sobie pozwolić na podejmowanie wszystkich współprac, na które miała ochotę. 

Pracując w TVP, nie mogła reklamować wszystkiego, bowiem musiała najpierw konsultować z szefostwem. Teraz może w zasadzie brać udział w promocji wszystkich produktów. Najwięcej propozycji dostaje od firm kosmetycznych i modowych - wyznała dla "Rewii" znajoma gwiazdy.

I rzeczywiście na instagramowym profilu Marceliny Zawadzkiej możemy zobaczyć ostatnio liczne posty, w których poleca biżuterię, kosmetyki, a nawet piwo. 

Więcej o: