Marcelina Zawadzka kusi nagraniem z basenu. Fani pod wyrażeniem jej figury. "Rozpromieniona Afrodyta"

Marcelina Zawadzka wstawiła na Instagram krótkie nagranie, na którym pozuje w basenie. Pamiątka z wakacji w Meksyku wyjątkowo przypadła do gustu internautom. Pod postem posypały się komentarze pełne zachwytów.

Marcelina Zawadzka ma za sobą trudne chwile. Miss Polonia 2011 została oskarżona o oszustwa podatkowe, a po wyjściu informacji na jaw, poszła na przymusowy urlop od prowadzenia "Pytanie na śniadanie". W porannym formacie TVP zastąpiła ją Małgorzata Opczowska, która miała problemy ze znalezieniem sobie stałego programowego partnera. Obecnie prowadzi śniadaniówkę z Robertem El Gendym, który ma docelowo partnerować jej na stałe.

Małgorzata Opczowska, Tomasz Wolny, Ida Nowakowska"Pytanie na śniadanie". Kolejne zmiany prowadzących. Jedna z osób straci pracę?

Na instagramowym profilu Marceliny Zawadzkiej wciąż pojawiają się materiały z wakacji w Meksyku, na które wybrała się razem z Natalią Siwiec, Mariuszem Raduszewskim i tajemniczym Tomaszem. Partner Miss Euro 2012 pokazał niedawno nagranie, na którym widać w oddali całującą się kobietę, łudząco podobną do Zawadzkiej. 31-latka na razie nie odniosła się do plotek o nowym związku.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Zobacz też: Marcelina Zawadzka przyłapana na pocałunkach z nowym partnerem? Pojechała z nim na wakacje. Nagranie trafiło do sieci

Marcelina Zawadzka pokazała nagranie z basenu. Fani zachwyceni jej figurą

Marcelina wciąż zażywa kąpieli słonecznych w Meksyku, na swoim Instagramie pochwaliła się zmysłowym nagraniem z basenu. W materiale modelka robi ponętne miny i zalotnie głaszczę się po ciele. Uwagę zwraca ciemnożółte bikini, które niemal zlewa się z opalenizną Zawadzkiej.

 

Internauci byli zachwyceni sylwetką byłej miss:

Cudowna.
Śliczna jesteś.
Piękna kobieta!
Rozpromieniona Afrodyta, przebosko.

Marcelina Zawadzka pozuje w basenieMarcelina Zawadzka pozuje w basenie Instagram/marcelina_zawadzka

Przypomnimy. Marcelina Zawadzka bardzo aktywnie relacjonuje swoje wakacje w Meksyku. W jednym z wpisów pokusiła się nawet o egzystencjalne przemyślenia:

Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest pięć najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać, aby żadnej z nich nam nie zabrakło – przyznała.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka wróci do "Pytania na śniadanie"? Fani nie dają spokoju: Marcelka tak bardzo Ciebie brakuje. Odpowiada

Myślicie, ze wróci do Polski z naładowanymi bateriami?