Marcelina Zawadzka dodała wymowne InstaStory nawiązujące do wolności. Boi się przemówić wprost?

Marcelina Zawadzka z uwagi na swoją pracę w TVP raczej nie wyraża swojego zdania w kwestii decyzji Trybunału Konstytucyjnego. Ostatnio delikatnie zasugerowała, co myśli na ten temat. Jej kolejne InstaStory również było dosyć wymowne.

Marcelina Zawadzka kolejny raz udowodniła, że nie zgadza się z decyzją Trybunału Konstytucyjnego. Ostatnio prezenterka TVP udostępniła na swoim profilu czarno-białe zdjęcie i jednocześnie bez słów wyraziła swoje zdanie względem obecnej sytuacji Polek. Teraz dodała kolejną relację z fragmentem piosenki Miley Cyrus "Mother's Daughter", w którym tematem przewodnim jest wolność.

Marcelina Zawadzka sugestywnie wyraża swoją opinię

Marcelina Zawadzka coraz wyraźniej pokazuje, co myśli o decyzji Trybunału Konstytucji i ograniczeniach decyzyjności kobiet względem aborcji. Ostatnio poczynania prezenterki w stacji TVP, w której dotychczas pracowała, nie układają się najlepiej ze względu na ciążące nad nią zarzuty o przekręty finansowe. Zawadzka prowadziła wcześniej programy "Pytanie na śniadanie" i "The Voice of Poland", od których została odsunięta. Rzekomo, gdy wyjaśni swoje prywatne sprawy, ma szansę wrócić do pracy.

Małgorzata Opczowska, Marcelina Zawadzka"Pytanie na śniadanie". Małgorzata Opczowska w ogniu krytyki. Fani chcą powrotu Zawadzkiej

Być może dziennikarka nie chce sobie zamykać drogi powrotu, dlatego wprost nie wypowiada się o obecnej sytuacji. Co jakiś czas sugeruje, że nie podobają jej się wprowadzone ograniczenia. Najpierw na profilu Zawadzkiej pojawiło się sugestywne czarno-białe zdjęcie opatrzone trzema kropkami.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o zwolnieniach w "Pytaniu na Śniadanie"

W środę po raz kolejny udostępniła InstaStory nawiązujące do wydarzeń mających miejsce w całej Polsce. Pokazała fragment teledysku do piosenki Miley Cyrus "Mother's Daughter", w którym artystka śpiewa o tym, że jest córką swojej matki i ma po niej to, że pragnie wolności. Dodatkowo dziennikarka wybrała fragment utworu z bohaterką pozującą z napisem na ciele "I am free".

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka instagram.com@marcelina_zawadzka

Na kolejnym story Marcelina Zawadzka wrzuciła zdjęcie postu swojego kolegi Tomasza Wolnego, który mimo, że jest "za życiem", nie zgadza się na to, by kobieta nie mogła decydować o sobie.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka instagram.com@marcelina_zawadzka

Tomasz dziękuję za każde światło zapalane na mojej drodze. Dzięki Tobie wierzę w piękne oblicze mężczyzn i ich kręgosłupy moralne. Bierzcie przykład - podpisała Marcelina.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka ma nowego partnera. Kim jest chłopak prezenterki? To architekt z Gdańska

Myślicie, że może mieć przez to problemy w pracy?

Zobacz też: Żona Roberta Janowskiego krytykuje Marcelinę Zawadzką za pracę w TVP. "Ku***sko drogie to wasze milczenie. Wstyd"

Więcej o: