Małgorzata Opczowska zadebiutowała w "Pytaniu na śniadanie". Nie obyło się bez nawiązania do Marceliny Zawadzkiej

Tomasz Wolny przerwał milczenie i zdradził, co słychać u jego byłej współprowadzącej. Czy Marcelina Zawadzka wróci jeszcze do "Pytania na śniadanie"?

Ostatnie miesiące przyniosły wiele zmian w redakcji "Pytania na śniadanie". Z programem pożegnał się duet prowadzących - Tamara Gonzalez Perea, znana w sieci jako Macademian Girl, i Robert El Gendy. Ich miejsce zajęli Katarzyna Cichopek oraz Maciej Kurzajewski. To jednak nie koniec. W międzyczasie od prowadzenia śniadaniówki odsunięto też Marcelinę Zawadzką. Jej odejście było owiane skandalem, a to dlatego, że byłą miss oskarżono o oszustwa finansowe. Celebrytka twierdzi oczywiście, że jest niewinna. Sprawa nadal nie została wyjaśniona, jednak władze TVP postanowiły na jakiś czas pożegnać się z ulubienicą widzów. Zastępuje ją Małgorzata Opczowska.

ZOBACZ:Marcelina Zawadzka jednak nie wróci tak szybko do "Pytania na Śniadanie"? "Produkcja jest w kropce" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Małgorzata Opczowska debiutuje w "Pytaniu na śniadanie"

We wtorek 13 października Małgorzata Opczowska zadebiutowała w roli prowadzącej "Pytanie na śniadanie". Wcześniej na oficjalnym profilu programu na Facebooku pojawił się wpis, z którego wynikało, że gospodarze śniadaniówki wyjawią, co słychać u Marceliny Zawadzkiej.

Tak też się stało. Jako pierwszy głos zabrał Tomasz Wolny.

Oczywiście wszyscy zauważyliśmy, że od jakiegoś czasu u moim boku Marceliny nie ma. Poprosiła o trochę czasu wolnego, aby uporządkować swoje sprawy prywatne. Tymczasem w gronie prowadzących witamy Małgorzatę Opczowską - zaczął.
Bardzo serdecznie witam państwa, witam Tomka, witam całą ekipę. Mam nadzieję, że będziecie mnie państwo bardzo mile przyjmować w swoich domach. Wiem, jak duża to jest odpowiedzialność. Mam nadzieję, że te poranki miło nam przeminą - dodała nowa gospodyni.

Czekacie na powrót Marceliny Zawadzkiej?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.