Marcelina Zawadzka wróci do "Pytania na śniadanie"? Fani nie dają jej spokoju: Bardzo Ciebie brakuje. Odpowiada

Widzowie od kilku miesięcy czekają na powrót Marceliny Zawadzkiej do "Pytania na śniadanie". Pod jej ostatnimi postami na Instagramie pojawiają się wciąż setki komentarzy, zaś była prowadząca na niektóre z nich postanowiła odpowiedzieć.

Marcelina Zawadzka musiała opuścić program "Pytanie na śniadanie" z powodu postawionych jej zarzutów o oszustwo podatkowe. Prokuratura Regionalna w Łodzi oskarża prezenterkę między innymi o fałszowanie faktur i pranie brudnych pieniędzy. Choć Miss Polonia 2011 zapewniała, że jest niewinna, a niejasności w dokumentacji i ewentualne naruszenie prawa są efektem oszustwa, którego padła ofiarą, władze TVP zdecydowały się zawiesić z nią współpracę. Prezenterkę zastąpiła gwiazda TVP Info Małgorzata Opczowska, która krótko mówiąc - widzom nieszczególnie się spodobała.

Magda Gessler i Edyta GórniakMagda Gessler uderza w Edytę Górniak. "Fałszujesz koleżanko. Ignorantka"

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka o facetach i związku z Jonkiszem

Widzowie "Pytania na śniadanie" tęsknią za Marceliną Zawadzką

Marcelina Zawadzka opublikowała ostatnio bardzo enigmatyczne fotografie, opatrzone wzruszającym cytatem z piosenki Anny German "Człowieczy los". Czarno-białe zdjęcia zostały wykonane przez Łukasza Filipowskiego.

Człowieczy los nie jest bajką ani snem. Człowieczy los jest zwyczajnym, szarym dniem. Człowieczy los niesie z sobą, żal i łzy. Uśmiechaj się. Do każdej chwili uśmiechaj. Na dzień szczęśliwy nie czekaj. Bo kresu nadejdzie czas. Nim uśmiechniesz się chociaż raz. Uśmiech odsłoni przed tobą siedem codziennych cudów świata. [...] - napisała.
 

Pod postem pojawiły się setki komentarzy od stęsknionych i zmartwionych fanów prezenterki. Wszyscy się zastanawiają, czy i kiedy powróci na antenę. Pytania pojawiają się pod wszystkimi świeżymi postami Marceliny:

Marcelka, tak bardzo Ciebie brakuje w "Pytaniu na śniadanie". Nie mogę oglądać bez Ciebie.
Każdego ranka czekam na Panią :( Proszę wrócić do nas!
Piękne zdjęcia i tekst! Jest przekaz i głębia. Pozdrawiam kochana. Wracaj do "Pytania na śniadanie", bo czekamy wszyscy z niecierpliwością na twój uśmiech od rana - komentują fani.

Niestety o powrocie Marceliny nadal nie wiemy za wiele. Ona sama z rzadka reaguje na pytania i ogranicza się do słania im całuśnych emotikon.

:*

Marcelina Zawadzka o powrocie do 'Pytania na śniadanie'Marcelina Zawadzka o powrocie do 'Pytania na śniadanie' Fot. Marcelina Zawadzka - Instagram

Dominic, Patrycja, Ernest, Top Model"Top Model". Patrycja, Dominic i Ernest zostali zakażeni koronawirusem