Magda Gessler uderza w Edytę Górniak. "Fałszujesz koleżanko. Ignorantka". Doczekała się odpowiedzi od piosenkarki

Instagramowy live Edyty Górniak wciąż jest szeroko komentowany. Tym razem piosenkarkę zdecydowała się skrytykować Magda Gessler. Restauratorka nie oszczędziła diwie gorzkich słów.

O Edycie Górniak ostatnimi czasy ponownie zrobiło się głośno, ale to nie za sprawą nowej płyty czy piosenki, a teorii spiskowych, które tak chętnie głosi. Kilka dni temu piosenkarka zrobiła ponad trzygodzinną relację live na Instgaramie, w której odniosła się do panującej na świecie sytuacji. Diwa przyznaje, że za całą pandemią stoi Bill Gates, a na ochronę przed koronawirusem poleca witaminy i oregano. Co więcej, artystka dodała, że według niej w szpitalach leżą statyści, a nie chorzy na COVID-19. 

Przypominamy: Edyta Górniak grzmi, że w szpitalach nie ma chorych, są za to statyści. Lekarz odpowiada: Zapraszam do pracy jako salowa

Historie, które opowiada celebrytka, spotkały się z niemałą krytyką lekarzy, publicystów, a także postronnych ludzi. Zarzuca się Edycie Górniak, że "mądrościami", które prawi w czasie pandemii może dosłownie kogoś skrzywdzić.

Prezes Naczelnej Rady Lekarskiej komentuje zachowanie Edyty GórniakPrezes Naczelnej Rady Lekarskiej oburzony słowami Edyty Górniak. "Z urzędu ścigać takie osoby"

Magda Gessler mocno o Edycie Górniak 

Edyta Górniak spotkała się również z niemałą krytyką od kolegów i koleżanek z show-biznesu. Tym razem głos w sprawie zabrała Magda Gessler. Restauratorka zamieściła w swoich mediach społecznościowych zdjęcie piosenkarki, które okrasiła mocnym podpisem i hashtagami. 

Fałszujesz koleżanko! #mg #polskapiosenkarka #ignorantka #empatia #wiedza #inteligencja- czytamy pod postem Gessler. 
 

Na odpowiedź Edyty Górniak nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka szybko odniosła się do słów Magdy Gessler na Instastory. 

Oops. Słowa wagi ciężkiej. Warto Magdaleno oprzeć swoje wrażenia o prawdziwość wypowiedzi, nie o ich skróty lub złośliwe interpretacje. Nie powinien być to zbyt duży wysiłek dla osoby inteligentnej. Serdeczne ukłony- napisała.

Edyta GórniakEdyta Górniak instagram.com@edytagorniak

Zobacz wideo Edyta Górniak nie wzięła pieniędzy za koncert. Dlaczego?