Siostra Lewandowskiego pokazała córkę, a Zawadzkiej syna. Sprawdzamy, co słychać u (nie)znanego rodzeństwa gwiazd

Stoją w cieniu swoich popularnych braci i sióstr, ale wiodą nie mniej ciekawe życie. Poznajcie rodzeństwo topowych polskich gwiazd!
Milena Lewandowska Milena Lewandowska Instagram/ @lewandowskamilena7

Milena Lewandowska-Miros z córką

Nazwisko Mileny Lewandowskiej-Miros w ostatnim czasie dość często pojawiało się na łamach prasy. Siostra najpopularniejszego polskiego piłkarza pięć miesięcy temu urodziła córeczkę, a media śledziły poszczególne etapy jej ciąży. Kobieta dość późno poinformowała o swoim stanie błogosławionym, ale teraz sukcesywnie publikuje w sieci zdjęcia malucha. 

Natalia Siwiec, Malwina Siwiec Natalia Siwiec, Malwina Siwiec Instagram/ @nataliasiwiec.official, @malwinasiwiec

Malwina Siwiec

Tematyka macierzyństwa z pewnością będzie dominować w tym zestawieniu, bowiem kolejna siostra polskiej gwiazdy jest w ciąży. Mowa o Malwinie Siwiec. Kobieta pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z ciążowym brzuszkiem. Myślicie, że Natalia Siwiec będzie dobrą ciocią?

Malwina Siwiec
Instagram/ @malwinasiwiec

Joanna Opozda, Aleksandra Opozda Joanna Opozda, Aleksandra Opozda Instagram/ @joannaopozda @missis_alexx

Aleksandra Opozda

Aleksandra Opozda jest niezwykle podobna do swojej znanej siostry. Gdyby nie inny kolor włosów, twarze kobiet byłyby nie do odróżnienia. Ola korzysta z lat młodości przy boku ukochanego i prezentuje w mediach społecznościowych fotorelacje z licznych podróży. 

Doda, Rafał Rabczewski Doda, Rafał Rabczewski KAPiF

Rafał Rabczewski

Na temat tego, czym aktualnie zajmuje się starszy brat Dody, nie można znaleźć żadnych sprawdzonych informacji. Wiadomo jedynie, co niegdyś łączyło go z popularną siostrą. Rafał Rabczewski tuż po tym, jak Maja Sablewska zrezygnowała z pełnienia funkcji menedżerki piosenkarki, zajął się organizacją koncertów i pomagał siostrze w ogarnięciu spraw finansowych i technicznych.

Marcelina Zawadzka, Karolina Zawadzka Marcelina Zawadzka, Karolina Zawadzka Instagram/ @marcelinazawadzka, @k.zawadzka

Karolina Zawadzka

Karolina Zawadzka, czyli dumna siostra Marceliny Zawadzkiej ma już obrączkę na palcu i malutkiego synka. Jeszcze nie tak dawno Miss Polonia chwaliła się faktem, że zostanie ciocią, a mały Eliasz ma już cztery miesiące. Karolina z chęcią pokazuje wizerunek syna w sieci i zabiera go na zagraniczne wycieczki. Aktualnie przebywa z maluchem na Ukrainie. 

Syn Karoliny Zawadzkiej
Instagram/ @k.zawadzka

Julia Wieniawa, Alicja Narkiewicz-Wieniawa Julia Wieniawa, Alicja Narkiewicz-Wieniawa Instagram/ @juliawieniawa @alicjawieniawa

Alicja Narkiewicz-Wieniawa

Alicja ma szansę na to, aby zrobić taką samą karierę medialną jak jej starsza siostra. Julia Wieniawa musi być z niej dumna, bowiem Ala już zaczyna prężnie działać w branży aktorskiej. Niedawno dołączyła do obsady serialu "Przyjaciółki".