Marcelina Zawadzka już się zaręczyła z nowym chłopakiem? Jest komentarz jej partnera. Wszystko jasne

Marcelina Zawadzka niedawno poinformowała fanów, że ma chłopaka. Niektórzy internauci zastawiali się, czy prezenterka jest już po zaręczynach. Jej wybranek zaspokoił ich ciekawość.

Marcelina Zawadzka może pochwalić się dobrą passą w życiu prywatnym - była prowadząca "Pytanie na śniadanie" ma nowego partnera. Ich wspólne zdjęcia już pojawiły się w mediach społecznościowych, choć początkowo Marcelina nie chwaliła się światu swoją nową miłością. Miss Polonia 2011 niedawno wypoczywała w towarzystwie swojego nowego partnera, Natalii Siwiec i jej męża na wakacjach w Meksyku, a na jednym z InstaStories dodanym przez Mariusza Raduszewskiego widać było prezenterkę całującą się z tajemniczym mężczyzną. Zawadzka jednak nie odniosła się do nagrania.

'Rolnik szuka żony'Finał "Rolnik szuka żony". Marta nie do poznania! Jej kreacja zaskoczyła widzów

Marcelina Zawadzka już się zaręczyła? Jest komentarz jej partnera

Dopiero niedawno poinformowała na swoim instagramowym profilu, że z Tomaszem łączy ją coś więcej niż przyjaźń. Zamieściła w sieci zdjęcie z mężczyzną, przy którym napisała:

Przez całe życie biegniemy za czymś, czego wcale nie będziemy potrzebować na ostatniej prostej. Pomyśl o tym, co sprawia ci radość i przy kim czujesz się dobrze. Dbaj o przyjaciół, o własne zdrowie i bliskich. Odrzuć wszystko, co przywołuje złe wspomnienia.

Zobacz też: Marcelina Zawadzka pokazała chłopaka! Wrzuciła do sieci romantyczne zdjęcie. Ależ on na nią patrzy

Pod fotografią udostępnioną przez Zawadzką pojawiły się komentarze fanów, którzy dociekali, czy Marcelina zaręczy się z biznesmenem z Gdańska oraz czy para planuje sformalizować swój związek. Niektórzy internauci byli przekonani, że Zawadzka już dostała pierścionek zaręczynowy.

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Nieoczekiwanie ciekawość fanów Miss Polonia 2011 zaspokoił jej nowy partner. "Twoje imperium" skontaktowało się z Tomaszem Włodarczykiem, który krótko skomentował status związku z Zawadzką:

Muszę to zdementować: nie zaręczyliśmy się – czytamy na łamach gazety.

Piotr MachalicaPiotr Machalica nie żyje. Aktor miał 65 lat

Wygląda na to, że Marcelina i Tomasz nie spieszą się z przechodzeniem w kolejny etap związku. Parze życzymy wszystkiego najlepszego.