Marcelina Zawadzka przyłapana na pocałunkach z nowym partnerem? Pojechała z nim na wakacje. Nagranie trafiło do sieci

Marcelina Zawadzka wypoczywa obecnie z Natalią Siwiec i grupą przyjaciół na wakacjach. Partner Miss Euro 2012 przez przypadek uchwycił na swoim Instagramie, jak kobieta łudząco podobna do Zawadzkiej całuje się z tajemniczym mężczyzną. Czyżby Miss Polonia 2011 znalazła drugą połówkę?

Marcelina Zawadzka ma za sobą trudny czas. Celebrytka została oskarżona o oszustwa podatkowe, a od jakiegoś czasu nie oglądamy jej w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie". Miss Polonia 2011 postanowiła nieco odpocząć od rodzimego show-biznesu i wybrała się na rajskie wakacje z Natalią Siwiec. Panie odpoczywają w położonym niedaleko plaży hotelu Panamera w Meksyku. 

Natalia SiwiecSiwiec na odważnym zdjęciu. Fanka: Błyszczysz gołym tyłkiem, bo tylko to potrafisz

Zobacz wideo Marcelina Zawadzka na egzotycznych wakacjach z Natalią Siwiec

Marcelina Zawadzka całuje się nowym partnerem na wakacjach?

Na Instagramie Natalii i Marceliny pojawia się mnóstwo relacji z wyprawy do Ameryki. Paniom dotrzymuje kroku także Mariusz Raduszewski, partner Siwiec, który pokazał na InstaStories, jak mała Mia pluska się w basenie, a jej mama opala plecy. Co ciekawe, na nagraniu widać, jak kąpiący się w basenie mężczyzna całuje się z kobietą łudząco podobną do Marceliny Zawadzkiej. Na nagraniu została oznaczona Natalia, była prowadząca "Pytanie na śniadanie", a także tajemniczy Tomasz, który wybrał się z paczką na wakacje.

Screen z InstaStories Mariusza RaduszewskiegoScreen z InstaStories Mariusza Raduszewskiego Instagram/architettodellanotte

Od jakiegoś czasu w kuluarach mówi się o tym, że Marcelina i Tomasz mają się ku sobie. Wygląda na to, że ich relacja już zdążyła rozkwitnąć. Tymczasem na Instastory Zawadzkiej pojawił się wspomniany basen, jednak była Miss jak na razie milczy na temat nowej relacji. 31-latka korzysta z kąpieli słonecznych, a niedawno nawet pokusiła się o wyznanie na temat szczęścia:

Przeczytałam gdzieś niedawno, że jest pięć najważniejszych rzeczy w życiu: Zdrowie, Miłość, Szczęście, Przyjaźń i Poczucie bezpieczeństwa. Szczególnie w trudniejszych momentach życia, są nam wszystkie bardzo potrzebne i powinniśmy wtedy bardzo dbać, aby żadnej z nich nam nie zabrakło- mogliśmy przeczytać w jednym z jej wpisów.

Marcelina ZawadzkaMarcelina Zawadzka rozprawia nad sensem życia

Myślicie, że Marcelina już wkrótce poinformuje fanów o zmianach w życiu uczuciowym?

Więcej o: