Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa wybrali się na urlop do luksusowego kurortu. Co za widoki! Zabrali też Oliwię Bieniuk

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa wybrali się na noworoczny urlop do zagranicznego kurortu. W góry pojechała z nimi także Oliwia Bieniuk. Widoki, które pokazali na Instagramie, zapierają dech w piersiach.

Jarosław Bieniuk od prawie pół roku spotyka się z modelką Zuzanną Pactwą. Para niedawno powitała wspólnie nowy 2021 rok, a zdjęcie z jej wspólnego świętowania pojawiło się na Instagramie. Modelka i piłkarz postawili na swobodne stylizacje i jak większość Polaków powitali Nowy Rok w czterech ścianach.

Tuż po sylwestrowej nocy para spakowała walizki i wyruszyła na urlop. Zdecydowała się wypocząć w szwajcarskim zimowym kurorcie Verbier, który jest mekką dla miłośników nart. Na Instagramie Pactwy pojawiła się obszerna relacja ze styczniowego wyjazdu.

Zobacz wideo Jarosław Bieniuk i Martyna Gliwińska na kuligu. Znowu są razem?

Jarosław Bieniuk z partnerką i Oliwią Bieniuk wypoczywają w górach

Na zdjęciach widzimy malownicze górskie krajobrazy, a także otulone śniegiem urocze domki. Modelka pokazała także widok z okna hotelu, z którego można podziwiać ośnieżone górskie szczyty. Nie zabrakło także relacji z wjazdu wyciągiem na szczyt. Zuzanna pochwaliła się internautom także fotografią, na której pozuje w goglach narciarskich i ciepłej, białej kurtce.

Screen z InstaStory Zuzanny PactwyScreen z InstaStory Zuzanny Pactwy Instagram/zuzannala

Razem z Bieniukiem i Pactwą na urlop pojechała także Oliwia Bieniuk. Córka Jarosława Bieniuka i Anny Przybylskiej udostępniła na InstaStories zdjęcie szwajcarskiego miasteczka.

Przypomnijmy, że Oliwia doskonale dogaduje się z dziewczyną swojego taty. Jak donosiło "Życie na gorąco", modelka i coraz bardziej popularna w sieci instagramerka znalazły nić porozumienia:

W zasadzie trudno być zaskoczonym, że panie szybko znalazły wspólny język. Oliwia już dwa lata temu mówiła, że chce zostać modelką, a ostatnio wyznała, że marzy jej się także kariera aktorska. Zuzanna natomiast jest modelką od lat. Projektuje też ubrania, ma własną markę Rise. Świat mody i show-biznesu jest jej doskonale znany. Na pewno może mieć dla Oliwii wiele dobrych rad – twierdził informator "Życia na gorąco".

Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia z noworocznego urlopu Bieniuków. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.