Martyna Gliwińska chwali się synem na Instagramie. Kazik zawiera nowe znajomości. "Kocham tę parkę"

Martynie Gliwińskiej udało się uwiecznić uroczy moment ze spotkania Kazika z nową koleżanką. Maluch rośnie jak na drożdżach!

Martyna Gliwińska często pokazuje swojego synka w social mediach, dokumentując w ten sposób kolejne ważne wydarzenia w życiu 9-miesięcznego malucha. Kazik jest coraz bardziej ciekawy otaczającego go świata. Tym razem miał okazję pobawić się w towarzystwie. 

Zobacz też: Martyna Gliwińska wtulona w Kazika prezentuje wnętrza sypialni. Internauci zachwyceni: Najpiękniejsi

Oliwia Bieniuk, Martyna GliwińskaOliwia Bieniuk o relacji ojca z Martyną Gliwińską. "Gotowała nam obiady"

Zobacz wideo Syn Martyny Gliwińskiej zawiera nowe znajomości

Mały Kazik ma nową koleżankę

Jak widzimy na nagraniu, dzieci są sobą naprawdę zainteresowane. Obie mamy z przejęciem obserwowały spotkanie swoich pociech.

Kocham tę parkę - napisała Martyna na InstaStories.

Syn Gliwińskiej i Jarosława Bieniuka ostrożnie pogłaskał małą Larę po główce - czy może być coś bardziej uroczego? Choć dla wielu obserwatorów takie krótkie spotkanie małych dzieci może być mało znaczące, trzeba zrozumieć młode mamy. Dla nich każdy najmniejszy krok malucha jest najważniejszym wydarzeniem. Kto wie, może spotkanie zaowocuje przyjaźnią na wiele lat?

Zuzanna i Jarosław BieniukZuzanna Pactwa - kim jest nowa partnerka Jarosława Bieniuka? To nie tylko modelka

Czy Gliwińska i Bieniuk mają dobry kontakt?

Związek Gliwińskiej i Bieniuka nie przetrwał próby czasu. Piłkarz aktywnie uczestniczy w życiu synka, poświęcając mu każdą wolną chwilą. Choć wiele osób liczyło na to, że para się zejdzie, nadzieja zniknęła wraz z pojawieniem się w mediach wiadomości o nowym związku Bieniuka. Jarosław obecnie ma spotykać się z popularną modelką, Zuzanną Pactwą. Na szczęście, rodzice Kazika potrafią stanąć na wysokości zadania i wspólnie zająć się dzieckiem.

Zobacz też: Martyna Gliwińska pozuje z Kazikiem. Rośnie jak na drożdżach, a fani już wiedzą, do kogo jest podobny. "Cała mama"

Więcej o: