Paweł Małaszyński pogrążony w żałobie. "Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie"

Paweł Małaszyński dodał na Instagramie post, w którym poinformował o smutnych chwilach w swoim życiu. Aktor stracił kogoś bliskiego.

Te święta są zupełnie inne niż poprzednie. Dla wielu osób w tym roku są one dość smutne - wszystko przez obostrzenia związane z pandemią, zgodnie z którymi nie można celebrować w większym gronie. Wiele rodzin także przez koronawirusa straciło swoich bliskich. Tegoroczna Wigilia jest smutna także dla Pawła Małaszyńskiego. Na jego profilu pojawił się wpis, w którym poinformował, że jest pogrążony w żałobie.

Cezary Żak zażartował na pogrzebie Piotra MachalicyCezary Żak we łzach przemawiał na pogrzebie Machalicy. Na koniec: "Ale byś się obśmiał"

Paweł Małaszyński jest w żałobie

Małaszyński skierował kilka słów do obserwatorów. Nie przekazał im jednak świątecznych życzeń. Przeprosił ich za to, ale nie jest w nastroju, żeby to zrobić. Przy okazji zwrócił się do nich z prośbą:

Wybaczcie, ale w tym roku życzeń nie będzie. Uważajcie na siebie i nie poddawajcie się - brzmi wpis.
 

Później pojawił się kolejny post. Na czarnym tle znalazła się wstążka, która jest symbolem żałoby. Nie wiadomo, kogo stracił Paweł Małaszyński, jednak w komentarzach internauci i przyjaciele okazali mu swoje wsparcie:

Smutno... Proszę pamiętać, że wielu ludzi, choćby i nieznajomych, przesyła dobre myśli.
Panie Pawle.... Przytulam bardzo mocno, dużo siły.
Przesyłam ciepły uścisk dłoni. Albo i serdeczne przytulenie... - zwracają się do aktora.
 

Wśród komentujących znaleźli się także m.in. Aldona Orman i Tomasz Oświeciński. Oboje dodali emotki w kształcie serca, w kolorze czarnym. Wpis dodała także Anita Sokołowska, która "może się tylko domyślać, co się stało". Inni znani przyjaciele zapewniają, że przytulają mocno jego i jego bliskich.

Msza pogrzebowa Piotra MachalicyŻona Piotra Machalicy opublikowała specjalne podziękowania

My również składamy najszczersze kondolencje.